>

MODA - STİL

Diesel’den Popo Tekmeleme Makinesi…

Diesel spor ayakkabıları koşmak için değil popo tekmeleme için yapıldı…
 
   
 
 
     

“DIESEL SNEAKERS NOT MADE FOR RUNNING”

Dünya’nın bir koşu ayakkabısına daha ihtiyacı var mı? Muhtemelen hayır. Diesel Spor Ayakkabıları diğerleri gibi koşu için yapılmadı… Peki insanlar neden koşar? Korktukları için… Kilo alma korkusu olduğu için, gecikme korkusunu yaşadıkları için ve elbette başlarına kötü bir şeyin geleceğinden korktukları için… Ancak Diesel “Be Stupid” felsefesiyle, aptaldır ve aptallar hiçbir şeyden korkmazlar.

O halde bu spor ayakkabıları ne için yapıldı? Elbette popo tekmeleme için yapıldı… Bize inanın, popoları tekmelenmesi gereken birçok insan var! Üçüncü dünya diktatörleri, kaldırımlara pisleyen köpeklerinin pisliğini almayan kadınlar veya gece kulübünde size kapıda zorluk çıkaran bodyguard’lar bu insanlarda yalnızca birkaçı.Diesel’den Popo Tekmeleme Makinesi… (Ass Kicking Machine)

Bir poponun spor ayakkabı ile en iyi nasıl tekmeleneceğini gösteren yepyeni bir kampanya… Diesel çığır açacak yeni bir spor ayakkabı modeli ile bu kampanyayı tanıtıyor. Ass kicking yalnızca Facebook ve blog’larla sınırlı olmayan kuvvetli bir sanal yaklaşıma da sahip. Diesel, buna ilave olarak, Bolşevik Devriminden bir popo-tekmeleme makinesi ortaya çıkardı ve Olimpiyat Komitesine bir yazılı talep göndererek popo-tekmelemenin 2012 yılında Londra’da yapılacak olan Olimpiyatlarda bir dal olarak kabul edilmesini istedi. Tüm bu gelişmeler şu gün itibariyle mağazalarda bulunan FW”10 Spor Ayakkabıları katalogunda görülebilir.

Kış 2010 spor ayakkabılarının sezon modelleri 2 ana koleksiyona ayrılıyor… Daha önceki Diesel spor ayakkabılarından esenlenilerek yaratılan “Claw” ve şu anki “Treatments”.

“Claw” yan tarafında bulunan bir bant (ya da “Claw”-Diesel spor ayakkabılarının ikon sembolüdür) ve yıkanmış süet, naylon ve açık ve rugan deri kombinasyonları ile karakterize edildi. “Treatment” ailesi ise nakışlı logolar, özel olarak uyarlanmış tabanlar ve işlenmiş kumaşlar ile bezenmiştir. Tüm bu unsurlar Diesel’in know-how’ını spor ayakkabıları dünyasına aktarmaktadır.

Her biri, sizin tercih edeceğiniz bir popoya verilmek istenen mesaj için gereken gücü içinde barındırır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>