>

MODA - STİL

"Dün Remix"’ten bol seçenek

Sevdiklerinize yılbaşı için farklı bir hediye seçmek istiyorsunuz. Hediyenizin bir öyküsü olsun istiyorsunuz. Adı "Dün Remix" olan küçücük bir dükkan sizi bekliyor...
 
   
 
 
     
Dün Remix’ten bol seçenek

Yılbaşı yaklaşıyor. Sevdiklerinize farklı bir yılbaşı hediyesi seçmek için şimdiden düşünmeye başladınız. Belki de aramaya başladınız. Geçen yıl kitap hediye etmiştiniz, ondan önceki yıl pratik bir el aleti. Ondan önce de parfüm almıştınız. Peki bu yıl ne alacaksınız? Artık birbirine benzeyen, herkeste var olan, sıradan şeyler olmasını istemiyorsunuz. Öncelikle ona vereceğiniz hediyenin tek olmasını istiyorsunuz. Başka kimsede olmasın. Bir öyküsü olsun istiyorsunuz. Farklı bir yüzyılda ya da farklı bir ülkede yapılmış olsun. O armağana baktığında sizin gözünüzde farklı olduğunu hissetmeli.

Şimdi soracaksınız, “bu armağanı nerede bulacağım?” diye. Çok kolay. Bağdat Caddesi ile Caddebostan İskele Sokağın kesiştiği köşede küçücük bir dükkan. Adı Dün Remix. Küçük olduğuna bakmayın içine bir dünya sığdırıyor. Bu küçük dünyanın yaratıcısının asıl mesleği de yaratıcılık aslında. Bu sihirli mekanın kapılarını açan Lowe İstanbul’un Başkanı Nesteren Davutoğlu, küçük sihirli dükkandan içeriye girdiğinizde kendine has havası hemen sizi saracak. Önceden uyarmadınız demeyin; Dokunduğunuz herşeye aşık olacak, neyi seçeceğinizi şaşıracaksınız.


Köşede camın önünde duran 100 yıllık koltuk tam babanıza göre. Evde her oturuşunda sizi hatırlayacak. Ya konsolun önündeki 150 yıllık örtü. Annenizin masasının üzerinde ne güzel durur. Gümüş kolye sevgiliniz için çok özel bir hediye olabilir. Yazmaya merak saran kardeşinizi şevklendirmek için, 19 yüzyılda Amerika’da üretilmiş ilk daktilolardan birini hediye etmek istemez misiniz? Yeni evlenen arkadaşlarınız için kadehler çok uygun görünüyor. Eşiniz ne zamandır konsolunun üzerine gümüş şamdan istemiyor muydu? Dün Remix’e gelmişken, kendinizi şımartmak istemez misiniz? Sizin zevkinize uygun bir parça da mutlaka vardır. Afrika’da bir Zulu’nun boyadığı maşrapa, çalışma masanızda güzel durmaz mı? Belki onu dünyayı dolaşan, farklı kültürlere ilgi duyan arkadaşınız için alıp, kendiniz için Osmanlı’dan kalma dirhemi ya da okkayı seçebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>