>

MODA - STİL

Dünyanın İlk Yüzen Mağazası Açılıyor!

Türkiye’nin en gözde markalarını bir araya getirecek ilk ve tek yüzen mağaza Vapur Turnesi açılıyor.
 
   
 
 
     

Salı günü kapılarını açacak olan yüzen mağaza heyecanla bekleniyor! İstanbul’un en önemli ve vazgeçilmez simgelerinden biri olan Vapur bu sefer karşımıza mağaza olarak çıkıyor. 37 yıl boyunca İstanbullulara hizmet veren ve ardında onlarca anı ve hatıra bıraktıktan sonra emekliye ayrılan Şehit Adem Yavuz vapuru tekrar seferlere başlıyor! Fakat bu sefer yolcularını evlerine ve işlerine götürmek için değil alışveriş yapmak için alacak.

Dünyanın ilk ve tek yüzen mağaza olma özelliğini taşıyacak olan Şehit Adem Yavuz vapuru artık karşımıza Vapur Turnesi olarak çıkacak. Özgün ve yenilikçi bir fikirle ortaya çıkan konsept ile Türkiye’nin bütün liman şehirlerini dolaşacak olan yüzen mağaza Vapur Turnesi en gözde marka kıyafetleri en uygun fiyatla ulaştırmak için Alışveriş Turneleri düzenlemesi bekleniyor.

İlk durak Beşiktaş İDO iskelesi!

Yaklaşık 2 hafta önce Beşiktaş İDO iskelesine yanaşan ve son hazırlıkları tamamlanan yüzen mağaza Vapur Turnesi Beşiktaş sahiline gelen insanların meraklı ve heyecanlı bakışları içinde hazırlıklarını tamamlıyor. İlk durağı Beşiktaş İDO iskelesi olacak olan Vapur Turnesi daha sonra İzmit,Bursa,Çanakkale,Yalova,Bandırma ve İzmir’de indirimli marka kıyafet turneleri düzenlemesi bekleniyor.

Renkli bir açılış gecesi!

23 Şubat Salı günü vapurun güverte bölümünde düzenlenecek olan,basın,medya ve moda camiasından önemli isimlerin katılacağı gecede Vapur için hazırlanan özel bir film gösterisi yapılarak vapurun dönüşüm süreci anlatılacak.

Amacımız heyecan yaratmak ve insanların hayatlarını renklendirmek!

Vapur Turnesi fikrini ortaya koyan ve projeyi hayata geçiren Vapur Turnesi CEO’su Hüseyin Tanrıverdi;” Bundan yaklaşık 2 yıl önce böyle bir fikri ortaya koyduğumuzda ciddi endişelerimiz vardı. Beklediğimiz gibi zorlu ve meşakkatli bir süreç sonunda projeyi insanların beğenisine sunacağız. Amacımız;klasik alışveriş yöntemlerinden kurtularak yeni ve özgün bir konsept ortaya koymak,insanların keyif aldığı bir mekan kazandırmak. İnsanların hayatlarına renk ve heyecan kattığımız ölçüde kendimizi başarılı hissedebiliriz ancak. Bizim için başarı kıstası budur. Umarız bizim içine girerken heyecanlandığımız vapur mağaza ziyaretçilerimizi de aynı derecede heyecanlandırır”

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>