>

MODA - STİL

FLO sonbahar/kış sezonunu açtı

"Bu kış kadın koleksiyonunda 50’lerin modası hakim. Süetler, baskılı ve işlemeli derilerden oluşan ayakkabı, bot ve çizmeler öne çıkıyor. Balerinleri anımsatan yuvarlak burunlu ...
 
   
 
 
     
FLO, Sonbahar/Kış Sezonunu Açtı

Ayakkabı Alışveriş Merkezi Flo’da, bu kış kadın koleksiyonunda 50’lerin modası hakim. Süetler, baskılı ve işlemeli derilerden oluşan ayakkabı, bot ve çizmeler öne çıkıyor. Balerinleri anımsatan yuvarlak burunlu şık ayakkabıları, büyükannelerimizin rafa kaldırdığı broşlar, kürkler ve püsküller süslüyor. Krokodil, yılan derisinden yapılmış ve süet ile bütünleştirilmiş ayakkabılar bu yılın gözdeleri arasında yer alırken, Western tarzı hafif ökçeli botlar çok farklı bir modaya öncelik ediyor. Çiçekler ilk kez kış modasında da yerini alırken, yazın sıcaklığını ayakkabılara taşıyor.

Yeni sezonda erkeklerde ise bu kış rahatlık moda. Foot massage sistemli fonksiyonel ayakkabılar yılın gözdeleri arasında yer alıyor. Kaba kalıplar ve iddialı modeller günlük giyimde spor bir tarzı tercih edenler için iyi bir alternatif oluştururken, klasik grupta sivri burunlar yine “EN MODA”..

Flo Ayakkabı Alışveriş Merkezi, 2005/2006 Sonbahar-Kış alışverişleriniz için 48 ithal, 11 yerli markanın koleksiyonlarını bir arada bulabileceğiniz, farklı fiyat alternatifleri ve farklı tarzları yansıtan konseptiyle ideal bir seçenek oluşturuyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>