>

MODA - STİL

Victoria`s Secret 2015 Defilesi Tekrar New York`ta!...

8 Aralık Salı gecesi CBS televizyonunda yayınlanacak VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW için yeniden New York’a dönüyor.
 
   
 
 
     

Dünyanın en ünlü defilesinde Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel ve Lily Aldridge gibi en tanınmış VICTORIA’S SECRET meleklerinin yanı sıra en yeni MeleklerElsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill ve VICTORIA’S SECRET PINK modeli Rachel Hilbert podyuma çıkacak.

İç giyim defilesinde pembe halı röportajları, model profilleri ve dünyanın en tanınmış şovunun nasıl yaratıldığını gösteren sahne arkası çekimler, ayrıca milyonlarca dolarlık Fantasy Bra ile birlikte daha sonra duyurulacak müzik performansları yer alacak.

Bugün küresel bir fenomen haline gelen VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW halen dünya çapında 180’den fazla ülke ve bölgede izleniyor. İlk kez 1995 yılında New York’ta gerçekleşen defile sonraki yıllarda Cannes, Los Angeles ve Miami gibi şehirlerde ve en son geçen sene Londra’da düzenlendi.

Yapımcılığını “done and dusted, inc.” firmasının üstlendiği VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW’un yürütücü yapımcıları ise Edward G. Razek, Monica Mitro, Ian Stewart ve aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda oturan Hamish Hamilton.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>