>

MODA - STİL

GeBe İlkbahar Yaz Koleksiyonu Güneşe Göz Kırpıyor

Soğuk ve puslu kış günlerinin ardından, bahar nihayet tüm neşesiyle kapımızda...
 
   
 
 
     

Tabiatta çılgın bir telaş var, bütün canlılar bahara uyanıyor. Ağaçların kışın çırılçıplak kalan dalları, şimdilerde beyaz ve pembenin binbir çeşit tonuyla örtünmek için pürtelaş içindeler. Erguvanlar, mor kadifeden örtülerine bürünmüşler bile! İlkbahar’ın o ılık meltemi, toprağı sarıp sarmalayan yemyeşil çayırları öpüyor yumuşacık…

Hamilelik için de ilkbahar’dan daha güzel bir mevsim olamaz aslında, içinizdeki o minik tomurcuk da büyüyor baharla birlikte.

Baharın tüm coşkusunu içinde barındıran GeBe 2012 ilkbahar/ Yaz koleksiyonu siz anne adaylarıyla buluşmayı bekliyor.
Sartorial-Heritage -Totemic ve Marine Look olarak dört ana temadan oluşan koleksiyonda, sezon trendleri farklı tasarımlarla bütünleşiyor.

Flamingo pembe, siyah, beyaz ve ekru tonlarının göze çarptığı “Sartorial” temasında, ince detaylar, yalın ve şık bir siluette karşımıza çıkıyor.Yumuşak mercanlar, uçuk pembeler ve naturel taş tonlarının kullanıldığı “Heritage” teması, çiçekli şifon kumaşlar, dantel, fisto ve incilerin yer aldığı daha romantik ama bir o kadar da spor parçalardan oluşmakta“Totemic” grubunda yer alan işlemeli bluzlar, tahta boncuklar, etnik Afrika desenleri, turuncu, sarı ve kahve tonlarında hayat buluyor.

Bu sezonun en çok göze çarpan renklerini barındıran “Marine Look” teması ise, lacivert, beyaz, kırmızı, ekru ve saks renklerinden oluşuyor. Çizgili kumaşlar, altın renkli metal düğmeler, beyaz pantolonlar, lacivert kapriler ve farklı yıkamalardaki denimler bu grubun kilit parçaları olarak dikkat çekiyor.

2012 İlkbahar / Yaz koleksiyonu ile GeBe Hamile Giyim, anne adaylarını hem romantik, hem de macera dolu bir yolculuğa çıkartıyor.

Bu yolculukta doğan her güneşi, GeBe koleksiyonu ile karşılamaya hazır olun...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>