>

MODA - STİL

Gima’dan Büyük Yaz İndirimi!

Gima, yaza özel indirim kampanyası kapsamında her gün farklı ürün çeşitlerini, piyasadaki en hesaplı fiyatlarla müşterilerine sunacak.
 
   
 
 
     
Türkiye’nin çağdaş ve köklü süpermarket zinciri Gima, müşterilerinin bütçesini rahatlatacak bir indirim kampanyasına imza atıyor. Yaz aylarında sürdürülecek olan kampanya boyunca, Gima müşterileri, hergün, şarküteriden tekstile, temizlik ürünlerinden sebzeye dek farklı kategorilerde birden fazla üründe inanılmaz fiyat avantajlarından yararlanacak.

Tüketicilerin, farklı ürün gruplarındaki ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamalarını amaçlayan bu uygulama, Gima mağazaları, sen-al market (www.gima.com.tr) ve Alo Gima’da (444 10 00) geçerli olacak.

İndirime girecek ürünler, et-süt, bakliyat, unlu
mamuller, sebze-meyve, şarküteri, dondurulmuş gıda, içecek, kişisel bakım gibi değişik ürün kategorileri arasından seçilerek günlük olarak belirlenecek. İndirimli fiyatlar, televizyon reklamları ve mağaza anonsları aracılığıyla tüketicilere duyurulacak.

Tatil yapan Gima müşterileri de, Bodrum Merkez, Bodrum Turgutreis, Bodrum Yalıkavak, Bodrum Marina, Didim, Antalya, Fethiye, Akçay mağazalarından veya Bodrum’da geçerli olan sen-al market (www.gima.com.tr) ve Alo Gima (444 10 00)’dan alışveriş ederek bu süper fiyat
avantajlarından yararlanabilecekler.


Kısaca GİMA...

Türkiye'nin ilk ulusal süpermarket zinciri olan Gima, 1956 yılında kuruldu. Gima, 1996 yılında çoğunluk hisseleri ve yönetiminin Fiba Şirketler Grubu’na geçmesiyle beraber, çağdaş alışveriş ortamları yaratıp yaygınlaşarak Türkiye'nin önde gelen zincir süpermarketleri arasındaki yerini aldı. Halen 30 ilde toplam 77 mağaza ile hizmet veren Gima, mağazaları dışında internet'ten sen-al market (www.gima.com.tr ), 444 10 00 no'lu telefondan ise Alo Gima aracılığıyla çok kanallı alışveriş imkanı sunuyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>