>

MODA - STİL

Hayallerinize açılan yeni pencere

Alışagelmişin dışında, butik tarzda bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız Nişantaşında yepyeni bir adres sizi bekliyor.
 
   
 
 
     
Erlin organizasyon çok farklı ve yaratıcı tarzı ile sektörde heyecan yaratacağa benziyor. Tamamiyle yurt dışından ithal ettikleri aksesuarlar, yaratıcı güç ile birleşince ortaya çıkan çalışmalar hayalden öte güzellikte.

Nişandan, düğüne, vaftizden, shower’lara ve özel anlarınızı paylaşacağınız tüm organizasyonlarınıza kadar çok alternatifli seçenekleri ile hizmette kalite anlayışını ön planda tutuyor.

‘Kaliteli hizmet ve üründe çeşitlilik ve daha da önemlisi farklı olmak asıl amacımız, bu sektörde farklılık yaratmak istiyoruz’ diyen kuruluş sahibi Erlin Uzun bu işe başlamadan önce sektördeki tekdüzeliğe farklılık getirebilmek için, yurt dışında bu işin uzmanı kişiler, kuruluşlar ile uzun saatler harcadığını ve kendi yaratıcılığını paylaşabileceği bir ekip ile bu işe başladıklarını dile getiriyor.

İşte, yaratıcı, heyecanlı ve farklı, kısacası butik tarzda bir organizasyon istiyorsanız adresiniz belli; üstelik her hayale uygun fiyatlı alternatifler üretilebiliniyor. Size sadece bütçenizi belirlemek kalıyor. Hayal kurmak serbest, her hayale uygun bütçeli bir organizasyon mutlaka yaratılıyor.

Her şeyi birebir görebiliyor, dokunabiliyorsunuz.

Erlin Organizasyonun ziyaret ettiğinizde, her organizasyona özel olarak hazrlanmış ayrı odalardaki örnek çalışmaları, organizasyonda kullanılacak konseptleri birebir görmeniz mümkün. Hatta ayrı konseptleri tercihiniz doğrultusunda birleştirerek hayalinizdeki konsepti birebir siz yaratabilirsiniz.


Erlin Organizasyon
Yedikardeşler Sk. Köksal Apt. No. 3 D.4
Nişantaşı
Tel:0212-2477970
Mobil:532-3415203


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>