>

GÜZELLİK

Küçük Hileler, Büyük Etkiler

Hiçbir şey doğal ve sağlıklı bir ciltten daha güzel olamaz ancak dürüst olmamız gerekirse bazen ufak tefek hilelere ihtiyacımız olabilir.
 
   
 
 
     

KÖŞELİ YÜZLER

Köşeli bir yüze sahip olan kadınlar ifadelerini yumuşatmak için elmacık kemiklerine sürdükleri allıkları şakaklarına kadar dağıtmalıdırlar.

GENİŞ YÜZLER

Sadece elmacık kemiklerinin üzerine allık uygulanıp burun kısmına fazla yanaşılmamalıdır. Yine aynı şekilde çok fazla kulaklara doğru girilmemelidir çünkü bu işlem yüzünüzü daha da geniş gösterecektir.

KATLI ÇENE

Bu, üzerinde bir süre çalışmanız gereken bir hiledir. Sarkmış gerdanınızdan kurtulmak istiyorsanız pembe-kahve tonlarında bir allığı çenenizden kulak memelerinize doğru yayacak şekilde sürmeniz ve tam çene bölgenizin üzerine de açık bir pudra uygulamanız gerekmektedir. Daha sonra bu sürdüklerinizi yavaş ve güzel bir biçimde birbirine yedirmelisiniz.

İNCE ÇİZGİLER

Özellikle ince çizgileri gizlemek için en etkili yöntem, içinde ışığı yansıtan maddeler bulunan kozmetik ürünler kullanmaktır.

DERİN ÇİZGİLER


Bir sabah kalktınız ve alnınız, burun kenarları ve dudak bölgesindeki kırışıklarınızın her zamankinden daha derin olduğunu gördünüz. Kırk yaş üzeri modellerin ve ünlülerin başvurdukları yöntemi uygulayın. Kırışık doldurucu kozmetik ürünleri kullanın.

AŞIRI ÇIKIK ELMACIK KEMİKLERİ

Bu tip elmacık kemiklerini saklamak için öncelikle yukarıya, daha sonra da kulaklara adoğru süreceğiniz allığınızı yukarı-aşağı hareketlerle iyice yayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>