>

MODA - STİL

Hayatında hep bir şeyler eksik...

Onbinlerce Kaliteli Alışveriş Noktası'nda yapacağınız her alışveriş binlerce bakıma muhtaç çocuğa İpana diş macunu ve diş fırçası olarak geri dönüyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Tüketicilere bakkallarda keyifli ve düzenli alışveriş imkanı sunmak amacıyla hayata geçirilen “Kaliteli Alışveriş Noktası” projesi ilk yılında belirlenen hedeflere ulaşarak tüm Türkiye’de yaygınlık kazandı ve yarattığı müşteri memnuniyetiyle örnek bir çalışmaya imza attı. P&G, projenin birinci yılında, Kaliteli Alışveriş Noktası olan bakkalları ve bu bakkallardan alışveriş yapan tüketicileri anlamlı bir kutlama ile bir araya getiriyor.

Kaliteli Alışveriş Noktası standlarındaki ürünlerden yapılacak alışverişlerin belli bir oranı ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na diş macunu ve diş fırçası bağışında bulunulacak. Tüketicilerin ve Kaliteli Alışveriş Noktası üyesi bakkalların katılımıyla Şubat-Mart aylarında gerçekleştirilecek ve tüm Türkiye’yi kapsayacak kampanya ile bakıma muhtaç 20 bin çocuğun, bir yıllık ağız ve diş bakımını sağlayacak İpana diş macunu ve diş fırçasının bağışlanması hedefleniyor.

20 bin Çocugun Dis Sagligi için Tüketiciyle Elele

Tüketiciler “Kaliteli Alışveriş Noktası” olan bakkallardan Alo, Ariel, Ace, Orkid, İpana, Pantene, Rejoice, Blendax, Herbal Essences ve Prima ürünlerinden alarak kampanyaya katkıda bulunabilecekler. Alışverişlerin belli bir oranının bağışa dönüşeceği çalışmada, bağış miktarı Nisan ayı içinde açıklanarak, yurt çapındaki Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı çocuk yuvası, yetiştirme yurdu, rehabilitasyon merkezi ve çocuk gençlik merkezlerine teslim edilecek. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Adana, Bursa ve Gaziantep’te tüm “Kaliteli Alışveriş Noktası” üyelerinin de katılacağı törenlerle bağış teslimi yapılacak. Mayıs ayında ise yardım kampanyasına katılan tüm “Kaliteli Alışveriş Noktası” üyelerine P&G tarafından teşekkür sertifikası verilecek.

Birinci yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen kampanya, poster ve el ilanlarıyla “Kaliteli Alışveriş Noktası”nın bulunduğu her bölgede duyuruluyor. Geçtiğimiz yıl “Kaliteli Alışveriş Noktası” projesini hayata geçirerek tüketicinin bilinçlenmesine katkıda bulunan P&G, sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda düzenlediği bu kampanya ile de toplumsal bir çalışmaya imza atıyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>