>

MODA - STİL

Herry ile güneşten de sıcak

Canlı renkler ve ince kumaşlarla, bu yaz kadını daha da özgür ve çekici kılıyor...
 
   
 
 
     
Herry ile güneşten de sıcak…

Türkiye’de modayı çağdaş kadına ulaştıran Herry, kentin yoğun temposunda yaz sıcaklarının kabusa dönüşmesini önleyen çözümlerle, özgürlük ve zerafeti birarada sunuyor. Herry, tenle bütünleşen ince kumaşlar ve canlı renklerden oluşan modellerle, bu yaz kadını güneşten de sıcak bir çekiciliğe büründürüyor.

Herry kadını, gündüze yönelik seçimleriyle, bunaltan sıcağın seksapelini gölgelemesine izin vermeyecek. Pembe, yeşil ve turkuazın tüm tonlarını öne çıkararak, güneş ışınlarına yol vermeyen Herry, dokumalarda ipek ve emprime şifonlara yönelerek, kadın tenine yakışan, hem cüretkar, hem de rahat seçenekler sunuyor.

Ceket ve pantolon kombinasyonları ile yoğun çalışma günlerinde, statüyü koruyan, ancak özgürlüğünden ödün vermeyen tutarlı bir çizgiyi yansıtan Herry, daha rahat zamanlar için de uçuşan elbiseler, spor kesimli pantolonlar ve penyelere ağırlık veriyor. Modellere ayrı birer tarz katan aksesuarlar da, farklı zamanlar için çok amaçlı kullanımlarda, Herry kadınına esneklik kazandırıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>