>

MODA - STİL

H&M Metropolitan Museum Of Art 2015 Kostüm Galasında İlk Kez Boy Gösterdi

H&M ilk kez MET Gala`da!
 
   
 
 
     

KOMİTE ÜYESİ VE STİL İKONU SARAH JESSICA PARKER ÖZEL H&M TASARIMIYLA KIRMIZI HALIDA

Vanessa Hudgens, Janelle Monae, Banks, ve Odell Beckham Jr. da kendileri için özel hazırlanan H&M kıyafetleriyle H&M MET Gala’ya ilk kez katılmasının şerefine, moda ikonu Sarah Jessica Parker ile Vanessa Hudgens, Janelle Monae, Banks ve Odell Beckham Jr. için geceye özel kıyafetler hazırladı.

Bu yılın teması olan ‘’China:Through the Looking Glass’’ (Çin: Büyüteç altında) ilhamı ile H&M tasarım ekibi, davetlilerinin her biri için kişiye özel ve benzersiz birer görünüm hazırladı. Tasarımlar her birinin kişiliğini ve kendilerine özel stillerini yansıtan yaklaşımlarla, Çin kültürüne gönderme yapan el işlemeleri, taşlar ve dikişlerle sofistike detaylar içerecek şekilde yapıldı.
 ‘’Yılın en prestijli moda olayında yer almak H&M için onur verici. Her biri özel tasarlanmış kıyafetlerimizin hepsi serginin ruhunu, ve H&M için çok önemli olan modanın eğlenceli yönünü yansıtıyor.’’ Diyor H&M Tasarım Bölümü Başkanı Pernilla Wohlfart.

‘’Müzik ve moda el ele ilerliyor. H&M’deki arkadaşlarımla bu işbirliğini yapmak ve tamamen benim stilimi yansıtan özel bir görüntü yaratmak gurur verici’’ diyor sanatçı Janelle Monae.

‘’H&M ile çalışmak benim için bir zevkti. Mükemmel bir kaliteye sahip ve stilimi yansıtan, bana özel bir şey giymek harikaydı.’’ Diyor New York Giants oyuncusu Odell Beckham Jr.

H&M bu yıl, zamanımızın en ilham veren stil ikonlarından ve MET Gala 2015 Komite Üyesi Sarah Jessica Parker ile çalışma ayrıcalığını elde etti. Sarah Jessica, tasarımı kendisine ve H&M’e ait tek omuzlu, siyah ipek, üzeri bordo gelincik çiçeği desenleri ile işlenmiş uzun kuyruklu bir elbise giydi. Elbise aynı zamanda sürdürülebilir kumaşlardan yaratılmış panellere sahip ve H&M’in sürdürülebilir moda vizyonuna gönderme yapıyor.

‘’Hayal ettiğiniz bir şeyin hayata geçtiğini görmek her zaman çok besleyici bir his. H&M ile işbirliği yaparken çok eğlendim ve tamamen kendine has bir karakteri olan, bu inanılmaz serginin görkemini yansıtan bir elbise yarattık.’’ diyor Sarah Jessica Parker.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>