>

MODA - STİL

H&M’den Dünyanın Dört Bir Yanında Tatil Fırsatı

Kaliteli ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan dünyaca ünlü moda markası, yeni yıl yaklaşırken mağazalarından alışveriş yapan üç kişinin hayallerindeki tatili gerçekleştiriyor.
 
   
 
 
     

Şimdi en son moda ürünlerle stilinizi tamamlarken kaçırılmayacak bir fırsat da sizi bekliyor. H&M, 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese bir adet kazı-kazan kart hediye ediyor. Kartlarında ikramiye çıkan 3 kişi 20.000 TL tutarında seyahat harcaması yapabiliyor.

Peki 20.000 TL’ye nereye gidebilirsiniz?

20.000 TL seyahat ikramiyesi ile, Avustralya’ya iki kişi gidiş dönüş bileti, otel masrafı ve günlük harcamaları karşılayabilirsiniz. Bangkok’a uçabilir, balayı cenneti Phuket’te konaklayabilirsiniz. Dünyanın en büyük metropolü New York’a gidebilir ya da İtalya bağlarında gezebilirsiniz.

Ancak eğer yurt dışı seyahati yapmak istemiyorsanız, Türkiye’nin dört bir yanındaki en güzel tatil yörelerini de bu seyahat çeki ile ziyaret etmek mümkün. Kış ise Uludağ’ı yaz ise Marmaris’i görebilirsiniz.

Pek çok tatil kampanyasının aksine, H&M tatil ikramiyesi, uçak bileti, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonunun yanı sıra araç kiralama, yurt içi ve yurt dışı havaalanı transferleri gibi pek çok görünmeyen detay ve masrafı da kapsıyor.

Detaylı bilgilere www.hmtatilfirsati.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanya 11 -22 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Hayalinizdeki tatil için şimdi tüm fırsat H&M’de sizleri bekliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>