>

MODA - STİL

IFW’de adl+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” Koleksiyonu Görücüye Çıkıyor!

Merakla beklenen koleksiyonu okyanusun derinlikleri yeryüzüne çıkıyor…
 
   
 
 
     

Türk modasında dev buluşma olarak nitelendirilen ışıltılı kadının Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliği üçüncü sezonunda da tüm hızıyla devam ediyor. Abazoğlu’nun adL için hazırladığı merakla beklenen 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonu “Deep Dream” 12 Ekim’de İstanbul Fashion Week’te (IFW) görücüye çıkıyor.

adL+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” koleksiyonu IFW de izleyenleri okyanusun derinliklerine uzanan, mavi yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Işıltılı kadının Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliğinin üçüncü sezonunda, 12 Ekim Cuma saat 20.00’da Antrepo no:3 Karaköy’de gerçekleşecek olan “adL+CENGİZ ABAZOĞLU “Deep Dream” defilesi farklı sürprizleriyle göz kamaştıracak.

Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili; Okyanusun derinliklerini yeryüzüne çıkardım. 2013 İlkbahar – Yaz “adL+Cengiz Abazoğlu Deep Dream” kadında, huzur, zarafet, şıklık ve seksiliği ön plana çıkaracak. Mor, kırmızı, turkuvaz, beyaz, pudra renkleriyle koleksiyon yeryüzüne düşen cemreden hemen sonra, ışıltılı adL kadınının tercihi olarak adL mağazalarında yerini alacak“ dedi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>