>

MODA - STİL

Kadınların gizli sırları!..

Asimetrik kesimlerle yakalanan cazibe, vücut kusurlarını gizleyen akıllı tasarımlar, sonsuzluk hissi veren ipeksi kumaşlar Sunset Swimwear’ın bu yaz farkını ortaya koyuyor.
 
   
 
 
     
Sunset Swimwear, 2008 yaz sezonu koleksiyonunu görücüye çıkardı. Kadınların korkulu rüyası vücut kusurlarını gizleyen akıllı tasarımları ve kadının kendine olan güvenini güçlendiren zekice detaylarıyla Sunset Swimwear, şık, çarpıcı ve özel bir koleksiyon sunuyor.


Mayo, Bikini, Mayokini, Pareo ve plaj giysileri modelleri ile hazırlanan zengin koleksiyon özel hazırlanmış desenler, göz kamaştıran aksesuarlar kullanmış.


Doğal görünümlü kumaşlar, özel tasarlanmış desenler, doğanın sunduğu tüm güzellikleri ahenkli bir tasarıma dönüştüren renk seçimleri ve her parçasında ayrı tasarlanmış göz kamaştıran aksesuarları ile bu yazı benzersiz kılmayı hedefliyor.

Kusurların derinliklerine inen kuplar, doğru oturtulmuş kap ve size’lar koleksiyonda öne çıkıyor.


Üzerinizde ki küçücük kumaş parçasını sanki kuyruğu görünmeyen ipeksi kumaşların sardığı ve sahilde sonsuzluk hissi ile savrulan göz kamaştırıcı bir aksesuar olarak sunuyor.

Çarpıcı ve şık modeller kadar iddialı dekolteler de koleksiyonda dikkat çekiyor. Çekiciliğin sınırlarını zorlayan mayokini tasarımları vücuduna güvenen her kadına giydiği mayoya da güvenme duygusu veriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>