>

MODA - STİL

Lacoste 2012 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu

Felipe Oliveira Baptista tarafından geçen sezon yeniden yaratılan Lacoste kadını bu sezon timsahın her mevsim için uygun olduğunu kanıtlıyor.
 
   
 
 
     

Sezon boyunca koleksiyona hakim olan üç tema ile her yaş ve tarzdan Lacoste kadınları kendilerine uygun parçalar bulabiliyor.

FEMİNEN ESASLAR
Esas temada, sadelik sofistike bir yorum kazanıyor. Kadın siluetleri akıcı polo dokularıyla feminenleşiyor. Tema da en ön plana çıkan detayı ise gömleklerin popline dönmüş olması oluşturuyor.

RENK ŞOKU
Hint Yazı teması renklerin bloklar halinde parçaların üzerinde yer alması ile göze çarpıyor. Siyah, bej ve kırmızı zemin üzerine turuncu, pembe ve degrade detaylı elbiseler temanın ana parçalarını oluşturuyor. İpek cep detayları, tunus yakalar ile tema çeşitleniyor. Temanın bir diğer çarpıcı parçası tençkot ile Lacoste kadını sonbaharı karşılamaya hazır gözüküyor.LÜKS, KOYU VE ŞEHVETLİ

Koleksiyonun renk paleti, Retro-Ski teması ile koyulaşıyor. Çakışan renkler ile lüks hissi yayılıyor. Likra detaylı montlar sonbaharın yağmurları için ideal bir seçenek sunuyor. Uzun sweatshirtler ise tayt ve pantolonlar ile kombinleyebileceğiniz parçalar olarak temadaki yerlerini alıyor. Biraz daha feminenlik katmak için; polo yaka minik elbiseler Lacoste kadınını tamamlıyor. Bütün temada şılık hakimiyetini sürdürüyor.

YARIN, KIŞ
Karlar ayağımızın altına serildiğinde, koleksiyonun son teması Ice Age grafik ve füturistik çizgileri yumuşak tonlar ile birleştiriyor. Kırık beyaz, uçuk pembe, açık gri, lacivert karın ışıltılarını yansıtıyor. Yün ve kaşmir dokular ile Lacoste kadını kışa her anlamıyla hazır.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>