>

MODA - STİL

Lente di Abbate’de indirim günleri

Sevgililer Günü önerilerimize devam ediyoruz. Modern erkeğin rahat giyimde tercihi Lente di Abbate, 2003-2004 kış kreasyonlarını şimdi indirimli fiyatlarla sunuyor...
 
   
 
 
     
Lente di Abbate’de indirim günleri

Modern erkeğin rahat giyimde tercihi Lente di Abbate, 2003-2004 kış kreasyonlarını şimdi indirimli fiyatlarla sunuyor. Haftanın yedi gününü dolu dolu yaşayan erkeklere ayakkabıdan pantolona, kazaktan monta, atkıdan eldivene birçok alternatif sunan “Taşların Sesi” koleksiyonu, 15 Şubat’a kadar Lente di Abbate mağazalarında indirimli fiyatlarla satışta olacak.

İndirim süresince tüm Lente di Abbate ürünleri, peşin ödemelerde ve kredi kartıyla yapılan tek ödemelerde %30, Advantage, Axess, Bonus ve World Card ile yapılan alışverişlerde 3 taksite %25 indirimli fiyatlardan satışa sunulacak.

Gri ve karanlık kış günlerini, indigodan kobalta mavinin tüm tonları, ıslak sarılar ve mercan kırmızlarla renklendiren “Lente di Abbate Erkeği”, giyimindeki sade tasarımla da minimal ofis ortamında dikkatleri üzerine çekiyor. Okyanus ve yarların ıslak görünümünü kumaşlara “Eskitme ve Ağartma” metoduyla taşıyan “Taşların Sesi” koleksiyonu, doğanın sert ve çetin ruhunu da, geometrik, robot kesimler ve sert kuplarla şehir atmosferinde yaşatıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>