>

MODA - STİL

Mango 2004 sonbahar sezon trendleri...

Mango 2004 Sonbahar sezon katoloğunun çekimleri, Karolina Kurkova başta olmak üzere, Angie Schmidt, Caitriona Balfe, Julia Polacsek, Deanna Millar ve Dessi Pavlova Versus’un katılımı ile gerçekleştirdi.
 
   
 
 
     
50’li yıllardan esinlenilerek günümüze uyarlanan “Glamorous 50’s” koleksiyonunda, özellikle feminenliği egzotik bir hva ile birleştiren pilili etekler, _ boy ceketler, fiyonklu bluzlar ve uzun eldivenler dikkat çekiyor. Kısa saplı çantalar, klasik salon tarzı yuvarlak burunlu ayakkabılar ise sofistike imajı tamamlamak için koleksiyonun en çarpıcı parçaları arasında yer alıyor.


(Resimleri büyük görmek için tıklayın)

“Liberty Girl” serisinde yer alan triko etekler , ceketler ve yelekler ise, av giysilerinin vahşi doğası baz alınarak tasarlandı. Doğal motiflerin emprime ile hayat bulunduğu çizgiler, çok cepli ceketler ve mini etekler, kent kadınının tarzı olan jean’ler ve çizgili kazaklar ile kombine edildi. Özellikle doğal renklerin ağırlıkta kullanıldığı kombinasyonlar,kahverengi, patlıcan ve turuncular ile birleştirildi.


(Resimleri büyük görmek için tıklayın)

Eğlenci odaklı moda anylayışı ile önyargılardan sıyrılmak ve herşeyi birbiriyle karıştırarak giymek isteyenler için hazırlanan “Japan Child” koleksiyonunda, turkuaz, kobalt, patel pembe, fuşya, mor leylak, gri, moka ve sarı renklerinden oluşan farklı stiller yakalayabilirsiniz. Özellikle kazaklar, atkılar ve çoraplar ile yakalayacağınız ve tamamı ile kendine özgü bu koleksiyonda, kolej üniformaları, çizgili ceketler, kareli etekler ve V yakalı t/shirtler ön plana çıkıyor.


(Resimleri büyük görmek için tıklayın)

Seksapelin en gösterişli çizgilerini taşıyan Road Travel koleksiyonu, deri ve peluşların vücudu saran feminen havası kullanılarak tasarlandı. Strech kumaşların başrolde olduğu seride, capri’ler ve düğük bel pantolonlar gardrobunuzun vazgeçilmez parçaları olmaya aday.


(Resimleri büyük görmek için tıklayın)

Mini hırkaların ve elbiselerin, ateş kırmızısı ve pembe ile yarattığı tezatın yanısıra, kemik renginin siyah ile taşıdığı ağırbaşlı stil karşımıza Road Travel ile çıkıyor.


(Resimleri büyük görmek için tıklayın)

Bu trendin tarşılmaz aksesuvarları olan ince topuklu ayakkabılar, zincir kemerler, kepler ve deri eldivenler, içinizdeki kadını dışa vurmak için tasarlandı.


(Resimleri büyük görmek için tıklayın)Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>