>

MODA - STİL

Mehmet Günsür ve Gülse Birsel LC Waikiki’nin Reklam Yüzü Oldu!

LCW 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu...
 
   
 
 
     

“Türkiye’ye Her Yıl 175 Milyon Kez Yakışıyoruz” sloganıyla yola çıkan LC Waikiki; yakında yayına girecek İlkbahar/Yaz Koleksiyonu reklam filmi için Mehmet Günsür ve Gülse Birsel ile kamera karşısına geçti.

Reklam çekimlerindeki rahat tavırlarıyla sete eğlence katan ünlüler, tek başlarına yer alacakları farklı iki reklam filmi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Türkiye moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki, İlkbahar/Yaz koleksiyonunun yeni reklam filmi kampanyası ile çok konuşulacak. Filmde, başarılı oyunculuk kariyeriyle dikkatleri çeken yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür ve senarist-oyuncu kimliğiyle milyonları kahkahaya boğan Gülse Birsel yer alıyor.

Oynadığı reklam filminde “Aslında her zaman bir çizgin olmalı” diyen Mehmet Günsür, sezonun vazgeçilmezi olan denimler, blazer ceketler ve ekose gömleklerle kamera karşısına geçti. Kendisi için modada anahtar kelimenin pratiklik olduğunu söyleyen Gülse Birsel ise, çizgi, ekose ve puantiye detaylarının ağırlıkta olduğu, baharın renklerini tam anlamıyla yansıtan kıyafetlerin içinde “En önemlisi kendine yakıştırmak” diyor.Herkese aynı anda hitap ederek Türkiye’ye her yıl 175 milyon kez yakıştığını vurgulayan LC Waikiki, yeni kampanyasında modern, eğlenceli ve enerjik bir konseptle karşınıza çıkıyor. İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun tanıtıldığı eğlenceli kampanya, televizyon, internet, sosyal medya ve açık hava uygulamalarıyla tüketiciler ile buluşuyor.

KÜNYE
Reklamveren: LC Waikiki
Yaratıcı Grup: Mustafa Küçükkalıpçı, Engin Öztekin, Merve Kızılkaya
Müşteri İlişkileri: Didem Soydan Özcıbır, Gülçin Karakahyaoğlu
Ajans Prodüktörü: Can Taşkın
Medya Planlama : People Communications
Reklam Ajansı : Propaganda
Yapım Şirketi: PTT
Yönetmen: Umur Turagay
Müzik: Electrip Oğuz Kaplangı


Reklam filmlerini aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=ij0oYeoYmWU&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=sfQpotRCKjw&feature=youtu.be

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>