>

MODA - STİL

Melekler ve takılar

Takı sanatını mücevherle birleştiren ilk Türk tasarımcısı Zeynep Erol, yeni sezonu “melek” tasarımlarıyla karşılıyor…
 
   
 
 
     
Melekler ve takılar

Zeynep Erol, yeni sezonda “melek” temalı tasarımlarıyla karşımızda…“Bir Çocuğun Son Dileğini” gerçekleştirmek ve fon sağlamak adına özel çalışmalar gerçekleştiren tasarımcı, yakın bir zamanda “Bir Dilek Bir İnci” kampanyasıyla hayati tehlike taşıyan çocukların son dileklerini gerçekleştiriyor…


Takı sanatını mücevherle birleştiren ilk Türk tasarımcısı Zeynep Erol, yeni sezonu “melek” tasarımlarıyla karşılıyor… Yarattığı eserlerin farklı hikayesini tasarımlarına yansıtan Zeynep Erol, aynı zamanda kuyumculuğun sanata geçişine ve Türkiye’de yepyeni bir sektör oluşumuna da ön ayak oluyor.


Duygularıyla soyut fikirleri birleştirip tasarıma aktaran Zeynep Erol, Nişantaşı Atiye Sokak’taki atölyesinde, eserlerini duygularını yansıtarak ve tüm kısıtlanmışlıklardan uzak olarak yaratıyor. Uzun yıllar emek verdiği çalışmalarını yurtdışına da taşıyan New York ve Londra’da sergiler açan ve “Uluslar arası ilk Türk tasarımcısı” olan Erol, yarattığı eserlerin farklı hikayelerini de çalışmalarına yansıtıyor.

Zeynep Erol, yeni sezona “melekler” tasarımlarıyla farklı bir ruh katarak giriyor. Tasarımcı Türkiye’de ‘Bir Dilek Tut’ derneği olarak faaliyet gösteren hayati tehlike taşıyan çocukların son dileklerini gerçekleştirmek amacıyla da özel bir takı tasarlıyor. Bu düşünce kapsamında yakın bir zamanda düzenlenecek olan ‘Bir Dilek Bir İnci’ temalı tasarımlar özel bir gecede satışa sunulacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>