>

MODA - STİL

Merak Edilmenin Yeni Tanımı: Bad Bear

Doğanın gücünü kendine çeken tasarımlarında yansıtan sokak giyiminin öncüsü “Bad Bear”, tahmin edilemez çizgisiyle Türkiye’nin en merak edilen markalarından biri olma unvanını koruyor.
 
   
 
 
     

Kurulduğu 2012 yılından bu yana yenilikçi vizyonu ve alışılmışın dışında koleksiyonları ile kısa sürede sokak giyiminin vazgeçilmezi markası olan “Bad Bear”, sıradanlıktan uzak durmayı benimseyen anlayışıyla tarzına önem verenleri buluşturuyor. İçgüdülere ve öze hitap eden şık tasarımlarını kuruluş amacından taviz vermeden üreterek kendi yolunda emin adımlarla ilerleyen Bad Bear, Türkiye’nin en merak edilen markalarından biri olarak da her ürünüyle fark yaratıyor. Her adımında sokağın bilinmezliklerini çağrıştıran tasarımlarıyla merak edilmeyi başaran Bad Bear, ürünleriyle de her seferinde şaşırtmayı başarıyor.

Sunduğu üst düzey kalite ve ürün çeşitliliğiyle yeni trendleri deneyimlemek isteyenlerin ilk tercihi olan Bad Bear, tasarımlarıyla da her seferinde ürünlerinin merak edilmesini sağlıyor. Outerwear kategorisinden sweatshirt kategorisine; mont, gömlek ve ceket ile aksesuar kategorisine dek giyime dair tüm ihtiyaçları tek marka altında kaliteden ödün vermeden sunan Bad Bear, moda algısını ters yüz ederek standartların dışında bir anlayışla hizmet veriyor. Kullanıcılarının farklı deneyimler yaşaması için tüm sınırlarını zorlayarak kalıpları yıkan ürünler üreten Bad Bear, şehrin sokaklarının da asi, hırçın ve tahmin edilemez yanlarını birebir yansıtmayı başararak her adımıyla en merak edilen marka olmayı başarıyor.
Bad Bear markasının tüm ürün seçeneklerine badbear.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Etiketler: Bad Bear, moda, kadın, Spor
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>