>

MODA - STİL

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 19 Mart`ta Başlıyor

Türkiye’nin en önemli moda etkinliği 13. sezonu, 19-22 Mart tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi`nin (PSM) ev sahipliğinde gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Marka ve tasarımcıların Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarını sergileyecekleri hafta, uluslararası moda takviminin bir parçası olarak bu sezon da gerek Türkiye'de, gerekse dünyada moda profesyonellerinin çekim merkezi olacak.

Dünya çapında isim sponsorluğunu üstlendiği tüm moda haftalarında olduğu gibi İstanbul'da da Mercedes-Benz, her sezon desteklediği bir tasarımcının defilesini sunuyor. MBFWI kapsamında bu sezon da usta el işçiliğiyle öne çıkan, feminen detayları ve romantik çizgileriyle büyüleyici tasarımlara imza atan, ünlü isimlerin tercihi tecrübeli tasarımcı Özgür Masur'un Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu "Mercedes-Benz Presents Özgür Masur" ismiyle sunacak.

Mercedes-Benz, her sezon sunduğu moda görsel kampanyasının sloganını Sonbahar/Kış 2019 sezonu için "kendinden daha fazlasın" olarak belirledi. Moda tutkunlarını kendi renkliliğini keşfetmeye ve diğer renklerle birlikte olmaya davet eden kampanya, cesaret verici bir ilhamın gücüne vurgu yapıyor.

Mercedes-Benz, İlkbahar/Yaz 2019 sezonunda Zorlu PSM'de yer alan MBFWI alanında zamana meydan okuyan ve bu sene 40. Yılını kutlayan ikonik G-Serisi ve kendinden emin, sportif görünümüyle öne çıkan yeni B-Serisi otomobilleri sergileyecek. 40 yıllık tarihindeki en kapsamlı dönüşümü yaşayan Mercedes-Benz G-Serisi, tasarım ikonu kimliğini koruyarak özgün ve karakteristik görünümünü devam ettiriyor, iç mekanda ise büyük oranda yeni ve modern bir kokpit tasarımına kavuşuyor. Yenilenen Mercedes-Benz B-Serisi ise, önceki nesli ile kıyaslandığında daha dinamik ve sportif bir karakter öne çıkarırken, sunduğu kaliteli, kullanışlı ve geniş yaşam alanıyla benzersiz bir otomobil deneyimi vadediyor.

Mercedes-Benz, her sezon seçkin davetlilerin buluşma noktası olan lounge alanını, bu sezon da Zorlu PSM içerisinde konumlandırarak özel misafirlerini burada ağırlayacak. Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un simgelerinden biri haline gelen Mercedes-Benz Moda Haftası Araçları da her sezon olduğu gibi yine İstanbul sokaklarında moda haftası ruhunu estirecek.

Türkiye’nin kültür sanat yaşamının gelişmesine uzun yıllardır destek veren Mercedes-Benz Türk, 2016 yılından bu yana Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin resmi sponsorluğunu da yürütüyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>