>

MODA - STİL

Nathan Adrian Tommy Hilfiger Erkek Koleksiyonunun Marka Elçisi Oldu

Amerikalı yüzücü Tommy Hilfiger erkek giyim elçisi olarak önümüzdeki yıl boyunca markanın erkek koleksiyonlarını temsil edecek.
 
   
 
 
     

Dünya şampiyonlukları da bulunan üç Olimpik altın madalya sahibi Nathan Adrian, dünyanın en iyi serbest stil yüzücüleri arasında kabul ediliyor.

Marka elçilerine başarılı bir ismi daha katan Tommy Hilfiger; “Kariyerinin bu heyecan verici döneminde Nathan ile işbirliğimizi sürdürdüğümüz için büyük mutluluk duyuyoruz. Nathan olağanüstü bir sporcu olmanın yanı sıra markamızın klasik Amerikan havasını doğal olarak taşıyor. Spora bağlılığı bize ilham veriyor. Kendisine önümüzdeki yıl için en iyi dileklerimizi iletiyoruz.” sözleriyle hislerini dile getirdi.

Nathan Adrian ise işbirliği hakkında; “Tommy Hilfiger markasını her zaman beğenmişimdir. Şimdi de Tommy ailesinin bir parçası olmaktan çok mutluyum. Tommy’nin pozitif bakış açısı ve ruhu bana ilham veriyor. Gerek antrenmana giderken gerek bir kırmızı halı etkinliğine katılırken, önümüzdeki yıl markayı temsil edeceğimden dolayı heyecan duyuyorum” şeklinde konuştu.

Üçü altın olmak üzere dört Olimpiyat madalyasına sahip olan Nathan Adrian, iki kez de Dünya Şampiyonluğunu kazandı. “Havuzun en hızlı adamı” diye anılan Adrian, bugüne dek toplam 24 uluslararası madalya aldı. Sezon boyu güçlü performansını sürdüren Nathan Adrian son olarak Mayıs ayında Georgia Tech Üniversitesi’nde düzenlenen Atlanta Klasik yarışlarında 50 metre serbest kategorisinin kazananı oldu.

Tommy Hilfiger erkek giyim koleksiyonları, Amerikan tarzı temel gardırop parçalarını markanın özgün mirasıyla kombine ederken Tommy Hilfiger’ın klasik stillere getirdiği yenilikçi yorumlardan ilham alıyor. İkonik görünümler, vücuda tam oturan kalıplar, modern kesimler, yoğun renkler ve lüks detaylarla zenginleşiyor. Rahat günlük giyimden daha resmi kıyafetlere kadar her görünüm, markanın sofistike ve rafine imzasını özel dikimin çabasız şıklığıyla taşıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>