>

MODA - STİL

Network ile Işıltılı Bir Yıl

Yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapmak isteyen kadınlara çarpıcı seçimler sunan NetWork, davetkar bir koleksiyona imza atıyor.
 
   
 
 
     

Kadifenin parlak ve gösterişli tavrı, dantelin karşı konulamaz cazibesi ve kürkün ihtişamına ışıltılı detayların eşlik ettiği NetWork yılbaşı koleksiyonu, davetlerin yıldızlarını yaratıyor.

Siyahın başrolde olduğu, kırmızının göz kamaştırdığı ve bordonun asaletini konuşturduğu koleksiyonda, mini elbiseler ev partilerinin vazgeçilmezi olurken, uzun kadife elbiseler yıldızlardan adeta rol çalıyor. Maskülen tavrını konuşturan tulumlar, rahatlıkla şıklığı bir arada sunarken NetWork’ün aksesuar koleksiyonundaki ayakkabı ve çantalar yılbaşı şıklığını taçlandıran detaylar olarak göze çarpıyor.

ÇOK ÖZEL BİR İŞBİRLİĞİ

NetWork, yeni yıl koleksiyonunun yanı sıra taşların ışıltısını koleksiyonlarına yansıtan Swarovski markası ile özel bir işbirliğine imza atıyor. Yeni sezon koleksiyonunda yer alan Swarovski taşlarla tasarlanmış gömlek, denim ve trikodan oluşan parçalar, seçili NetWork mağazalarında yeni yılı ışıltıyla karşılıyor!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>