>

MODA - STİL

New Balance 2016 Sonbahar Kış Lifestyle Koleksiyonu

Kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan özel serileri eylül ayında sezona hızlı bir giriş yapıyor.
 
   
 
 
     

Eylül ayında New Balance’ın alışılmışın dışındaki renk geçişleri ile 580 Omni erkek, sonbahar ışıltılarını taşıyan 574 Radiant kadın ve ilhamını doğadan alan 574 Autumn Leaves çocuk koleksiyonu ile dikkat çekiyor.

IŞIĞIN KAYNAĞINI KEŞFET: 574 Radiant (Kadın)


New Balance yeni sezonda ışıltılı bir şıklık sunan 574 Radiant modeliyle spor şıklığı yeniden tanımlıyor. ‘Işık Kaynağı’ anlamına gelen ‘Radiant’ modeli, sonbaharın enerjisi ile baharın en ışıltılı koleksiyonlarından birini sunuyor. New Balance’ın ikonik 574 modeliyle birleşen bu koleksiyon sadece kadınlara özel olarak tasarlanırken; bronz, gümüş ve parlak siyah seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda kullanılan parlak simli deri kullanıcısına şık ve günün her saatinde rahat bir kullanım sağlıyor.

BİR KLASİĞİN ÇOK ÖTESİNDE: 580 Omni (Erkek)

New Balance’in klasik silueti 580 bu sefer degradeli üst yüzeyi ile sezona yeni bir yorum katıyor. Performans modellerinin taban teknolojilerini lifestyle modellerine de uyarlayan New Balance; hafifletilmiş orta taban teknolojisi olan REVlite orta tabana sahip 580 Omni ile sezon modasına yön verirken; gün boyu ayakta duranlar için konforu da beraberinde getiriyor.
Erkeklere özel koleksiyon; siyah-beyaz ve lacivert-beyaz renk geçişleri olan iki farklı alternatif sunuyor. 580 Omni; gündelik hayatın koşturmasının yanında şık bir görünüm vaat ediyor.

SONBAHARIN NEW BALANCE RENGİ: 574 Autumn Leaves (Çocuk)

Sonbaharın renklerinden ilham alan ve çocuklar için özel olarak tasarlanan 574 Autumn Leaves; gri ve lacivertin tonlarını neon renklerle buluşturan 3 farklı alternatif sunuyor. Sonbaharda şehir parklarının büründüğü yeşil ve turuncular; kapalı bir havada gökyüzünün aldığı lacivert; denizin yeşil, turkuaz dansı koleksiyon renklerine hayat veriyor. New Balance’ın ikonik modeli 574’ün rahat taban yapısı ise gün boyu rahatlık sağlıyor.

Okula dönüş zamanında da tercih edilebilen koleksiyon, okul döneminde de gün boyu konfor sağlıyor.

New Balance 574 Radiant Ürün Fiyatı: 295 TL

New Balance 580 Omni Ürün Fiyatı: 430 TL

New Balance 574 Autumn Leaves Ürün Fiyatı: 199 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>