>

GÜZELLİK

Kryolan Professional Make-Up Academy

Türkiye’nin en önemli profesyonel makyaj sanatçılarından Derya Ergün`dan makyaj eğitimleri başlıyor.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin en önemli profesyonel makyaj sanatçılarından Derya Ergün, sinema, tiyatro ve dizi setlerinde kurgusal bütünlüğü oluşturan efekt, plastik ve profesyonel makyaj konularında eğitim verecek

İnanır Group’un Türkiye’de makyaj sanatının gelişmesi gerektiğinden yola çıkarak usta makyaj sanatçısı Derya Ergün ile birlikte kurduğu “Derya Ergün & Kryolan Professional Make-Up Academy”, 8 Nisan 2010 Perşembe akşamı gerçekleşen davetle açıldı. Musa Uzunlar, Candan Erçetin, Aylin Kotil, Faruk Saraç, Bülent İnal, Oya Tolga, Öykü Gürman, Emre Karayel, Hasan Küçükçetin, Erhan Yazıcıoğlu, Onur Ünlü gibi sanat ve gösteri dünyasından çok sayıda değerli ismin katıldığı gecenin ev sahipliğini İnanır Group Yönetim Kurulu Başkanı Dursun İnanır ve Profesyonel Makyaj Sanatçısı Derya Ergün yaptı.Taksim ve Caddebostan Derya Ergün & Kryolan Professional Make-Up Academy'de 17 Nisan 2010 tarihinden itibaren başlayacak olan eğitimlerde, sinema, TV, tiyatro ve müzik dünyasının starları ile profesyonel makyaj sanatçıları tarafından tüm dünyada tercih edilen Kryolan’ın profesyonel makyaj malzemeleri kullanılarak efekt, plastik ve profesyonel makyajla ilgili tüm bilgiler öğrencilere uygulamalı olarak anlatılacak. Derya Ergün tarafından yönetilecek eğitimler çerçevesinde, çok kapsamlı konu anlatımı ve uygulamalarla yıl sonuna kadar 200 profesyonel makyaj sanatçısının sektöre kazandırılması hedefleniyor.

Makyaj malzemelerinin ve kullanım teknikleri ile yüz anatomisinin ve renk bilgisinin öğrencilerle paylaşılacağı derslerde, temel makyaj, efekt makyajı, sahne, sinema ve TV makyajı uygulamaları öğretilecek.

Türkiye'de makyaj sanatçısı olan veya olmayan tüm kullanıcıların severek kullandığı Kryolan, 750'den fazla renk ve 16.000'den fazla ürün çeşidi ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Bugün dünyada 70'den fazla ülkede makyaj sanatçıları ve kozmetik uzmanları tarafından tercih edilen Kryolan, günlük hayatta da her türlü kırışıklık ve cilt bozukluğunun yarattığı olumsuz görüntüleri yok etmesiyle dikkat çekiyor. Kryolan, ciltteki kusurları incecik bir dokuyla kapatabilen homojen örtücülük özelliği ile uluslararası platformda da yıldızların ve makyaj uzmanlarının en çok tercih ettiği makyaj markalarından biri olmayı sürdürüyor.DERYA ERGÜN KİMDİR?

Meslek hayatına İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde başlayan Derya Ergün, yurtiçi ve yurt dışında sayısız film ve projede yer alarak bu projelerin makyaj uygulamalarını yapmıştır. Yurt dışında aldığı mesleki eğitimlerle yeteneğini birleştirip, makyaj konusunda Türkiye’de bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Derya Ergün tüm bu mesleki bilgi birikimini Derya Ergün & Kryolan Professional Make-Up Academy makyaj stüdyosunda yapacağı workshop programlarıyla makyajı meslek edinmek isteyenlerle paylaşacaktır.

DERYA ERGÜN & KRYOLAN PROFESSIONAL MAKE-UP ACADEMY – TAKSİM
Telefon: (0212) 254 67 68
Web: www.kryolanacademy.com

DERYA ERGÜN & KRYOLAN PROFESSIONAL MAKE-UP ACADEMY – CADDEBOSTAN
Telefon: (0216) 368 47 63
Web: www.kryolanacademy.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>