>

MODA - STİL

Park’s By Park Bravo ile Denize Yolculuk

Yaz mevsiminin tam ortasındayken, güneş en sıcak yüzünü göstermeye başladığı anlarda, Park’s by Park Bravo içinizi ferahlatacak koleksiyonuyla karşınıza çıkıyor.
 
   
 
 
     

Mavi ve yeşilin en güzel tonlarının kullanıldığı ürünleriyle sade, tiril tiril hafif ve uçuşan kumaşlardan oluşan yeni tasarımlara bakmadan tatile gitmeyin.

Yaz mevsimi demek tatil demek... Park’s by Park Bravo’nun 50’lerin sonu / 60’ların başındaki Meksika sahillerinden esinlenilmiş rahat koleksiyonu tatillerinize eşlik edecek. Turkuaz’dan Lacivert’e, Su Yeşili’ne, Kaktüs Yeşili’ne kadar ılık renkler, hasır şapkalar, aksesuarlar Park’s by Park Bravo koleksiyonunda sizi bekliyor.
 Tatil için aradığınız beyaz şort seçenekleri, bikini üzerine üst üste takabileceğiniz kolye ve bilezikler, bu yazın trendi neon renklerde pareolar, jean üzerine giyebileceğiniz rahat v yaka t-shirtler ve plajların vazgeçilmezi hasır boy boy şapkalar...
Şehrin hızını yakalayıp şimdi tatil yapmamızın zamanı diyor ve herkesden biraz daha farklı görünmek istiyorsanız bavulunuzu yapmadan önce mutlaka Park Bravo mağazalarına uğrayın.Park Bravo Group markalarının tüm kampanya ve yarışmaları için Twitter ve Facebook adreslerini takip edebilirsiniz. www.facebook.com/parkbravo www.twitter.com/parkbravogroup

Pinterest: www.pinterest.com/parkbravogroup
Instagram: @parkbravogroup


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>