>

MODA - STİL

Plajlar renkleniyor.

Serinlemek için denize ya da havuza kaçmanın tam zamanı. Ama kış boyu aldığınız kiloları veremediyseniz ve plajda giyecek uygun mayoyu bulamadım diyorsanız...
 
   
 
 
     
Büyük beden kadınlar için tasarımlar sunan ml ile plajın göz alıcı, trendy ve seksi kadını olabilirsiniz.

Çünkü ml’de birbirinden renkli, çarpıcı desenli, sıra dışı renkli onlarca mayo seçeneği var. Profilo ve Capitol alışveriş merkezindeki mağazalarında 42’den 56’ya kadar olan tüm kadınlar için havuz başında ya da plajda da istediğini giyme özgürlüğünü ml sunuyor.Dünyada ABD ve Avrupa’nın birçok ülkesinde büyük beden kadınların hayatını değiştiren ml’de mayolar alabildiğine dinamik, seksi ve modanın sıkı takibinde.

ml’de 42-56 arası kadınlar için mayonun yanı sıra yaz şıklığını doruklara çıkaran abiye, casual, jean ve eşofman takımlarının yanı sıra t-shirt, elbise, pantolon, etek, çanta, ayakkabı ve kemer gibi onlarca seçenek sunuluyor.Tüm moda sektörünün 40 ve altında beden çalıştığı günümüzde ml, 42 ve üstü beden kadınlar için de modayı yakından takip eden kıyafetler üreterek bu alanda yepyeni bir kulvar açtı kendi modasını yarattı.

ml
Capitol Alışveriş Merkezi
(0216) 474 57 83

Profilo Alışveriş Merkezi
(0212) 216 92 34


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>