>

MODA - STİL

PUMA Lydia Bag

Lydia Hearst tarafından tasarlanan “PUMA Lydia Bag” New York moda haftasının yıldızı oldu.
 
   
 
 
     
Dünyaca ünlü moda ikonları arasında yer alan genç model Lydia Hearst PUMA için tasarladığı sınırlı sayıda üretilen PUMA Lydia Çantası ile New York moda haftasının yıldızı oldu.


Lydia Hearst’ın kendi yarattığı sıradışı tarzından yola çıkarak arkadaşları Richie Rich ve Traver Rains ile birlikte tasarladığı “77” koleksiyonuna ait raket çantasının özel versiyonu olan PUMA Lydia Çantası, herkesin içindeki popstarı ortaya çıkarmakla tanınan Heatherette’in Bryant Park’taki “Over The Rainbow” şovunda tanıtıldı.


Lydia Hearst yaptığı açıklamada “Beni tanıyan herkes, el çantalarına olan düşkünlüğümü bilir. PUMA çantasını New York Moda Haftasında gördüğüm anda ona aşık oldum, doğru çantaya sahip olmak kesinlikle bir gereksinimdir, PUMA bana tasarım aşamasında perdenin arkasını görme olanağı verdi, PUMA ve Heatherette’deki arkadaşlarımla çalışmak benim için çok eğlenceli bir deneyim oldu.”dedi.


İlk olarak 2006 Ekim ayında, PUMA 77 koleksiyonunun tanıtım organizasyonunda yer alan Lydia Hearst, daha sonra PUMA’nın sınırlı sayıda üretim projesinde yer alarak Hearst çantayı tasarladı. Bu çok özel çantanın tasarım aşamasında Heatherette tasarım ekibinden yardım alan Hearst, onların tasarım ve modaya olan yaklaşımları aracılığıyla kendini ifade edebildiğine inanıyor.

Üç renk olarak tasarlanan PUMA Lydia Çanta “Hassas,” “Gece” ve “Çılgın” başlıkları altında sadece 100 adet üretilerek Mayıs ayından itibaren New York’taki Meatpacking District ve Tokyo’daki PUMA Black Mağazalarında satışa sunulacak. Hearst, aynı zamanda Heatherette tasarımlı PUMA Lydia Çantasını, 9 Şubatta kendisinin de katılacağı Darfur için düzenlenecek olan tasarımcılar yardım organizasyonunda açık arttırmaya çıkaracak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>