>

MODA - STİL

Roman'da indirim

60’ların mod minileri ve 80’li yılların çizgilerini bulabileceğiniz Roman mağazalarında % 70’e varan indirimler başladı.
 
   
 
 
     
ROMAN koleksiyonun da ana tema 60’ların mod minileri ve 80’li yılların çizgileri.Renkler de siyahın hakimiyeti devam ediyor.Siyahın yanı sıra kırmızı,fuşya pembe,asit sarı ve kemik renkler.

80’li yılların ekose desenleri, 60’ların grafik desenleri ile örtüşüyor.Pastel pembe ve maviler ise moher ve şifonlarda kendini gösteriyor.Senenin en belirgin kumaşları ise yünlü tüvitler,yün gabardinler,jarse ve saten lycralar.Rugan ve deriler ise yünlü kumaşlarla birliktelik gösteriyor.

Çizgi de ise sigara kesim pantalonlar özellikle lycra taytlar çok dominant.Etek boyları diz boyda,dar ve makro miniler olarak görünüyor.Ceketler de keskin ve vücuda oturan çizgiler olarak sezona damgasını vuruyor.

GIPSY koleksiyonu 60’lı yılların mod minileri ve çan kesimleri ile dikkat çekiyor.80’li yılların lycra taytları ve renkli ekoseleri dikkat çekici.
Kumaşlarda parlak görüntülü naylonlar,kalın yünlüler,yıkamalı black denimler ve silver deriler,renklerde ise asit renkler kullanıldı.Siyah-beyaz,oranj,kemik tonlar.

Renkli ruganlar,büyük grafik desenler ve renkli büyük ekoseler özellikle makro mini elbise eteklerde gözümüze çarpıyor.Lycra taytlar üzerine vücuda oturan montlar ise fermuar ve düğme detaylarının çok kullanıldığı pantolon ve trikolarla sezona damgasını vuruyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>