>

MODA - STİL

Sağlık ve Güzellik İçin Kış Fırsatı...

Hotel Dedeman İstanbul, 28.11.2005 – 02.12.2005 tarihleri arasında Cildinizi Analiz etmek üzere sizleri ücretsiz bakım promosyonuna davet ediyor.
 
   
 
 
     
Hotel Dedeman İstanbul’dan Sağlık ve Güzellik İçin Kış Fırsatı...

Life Style Health&Beauty Center sağlık ve estetiğin vazgeçilmezlerini aynı çatı altında toplayan Hotel Dedeman İstanbul, 28.11.2005 – 02.12.2005 tarihleri arasında Cildinizi Analiz etmek üzere sizleri ücretsiz bakım promosyonumuza davet ediyor.


Kaliteli ve üretken bir yaşam sürerek vücudunu zinde tutmak, şehir yaşamının ve yoğun iş temposunun getirdiği stresi üzerinden atmak isteyenlerin yolu bu kış da Hotel Dedeman İstanbul’dan geçecek.

Hotel Dedeman İstanbul, Life Style Health & Beauty Center’da doğal cilt bakımları ile kendinizi güzel, enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Bu doğal ortama sizi de katmak ve yaşam felsefenizi Decleor bakımları ile tamamlamak için önceden randevu alanların ücretsiz cilt analizlerini yapan Hotel Dedeman İstanbul, Life Style Health&Beauty Center’da sağlıklı ve iyi bir yaşam için kışa özel fırsatlar sunuyor.

Kapalı havuzunu konuklarının hizmetine sunan Hotel Dedeman İstanbul Life Style Health&Beauty Center, jakuzi, sauna, solaryum ve bakım odaları gibi hizmetleriyle de sağlıklı bir yaşam sunuyor.


Yüzerek stres atın

İstanbul’daki oteller içinde en büyük kapalı havuzlardan birine sahip olan Hotel Dedeman İstanbul’un tropik bir görüntüye sahip olan 30ºC lik havuzu kesintisiz spor keyfi sunuyor.

Bununla birlikte 39ºC sıcaklıktaki 7 istasyonlu jakuzi, 89ºC limitli 23 kişilik sauna, 9ºC lik 3 x 5 metre büyüklüğünde şok havuzu ve 24.000 W’lık çift taraflı solaryumla sağlıklı ve iyi yaşam için eksiksiz bir hizmet sunan Hotel Dedeman İstanbul özel masaj yöntemleri ile de keyifli dinlenme fırsatları sunuyor.


Fazla kilolar ve selülitler için LPG

Hotel Dedeman İstanbul Life Style Health&Beauty Center da bu kış da LPG cihazı hem vücudun şekillenmesine hem de zayıflamaya yardım isteyenlerin hizmetinde olacak.

Başlığındaki vakumu ile kuvvetli bir masaj etkisi yaparak deriyi pürüzsüz dir görünüme kavuşturan LPG tedavisi aynı zamanda çeşitli doku katmanlarına etki ederek selülitklerin çözülmesini dokunun sıkılaşmasını toparlanmasını ve en önemlisi kapiton görünümünün giderilmesini sağlıyor.


Yosun tedavisi ile vücut bakımı

Toksin atma, cilt temizleme, kan dolaşımını hızlandırma, mineral kazanma ve selülit tedavisinde etkili olan yosun tedavisi kendinizi yenilenmiş ve canlı hissetmenizi sağlayacak.

Life Style Health&Beauty Center da cilt bakımları %100 doğal bir bakım markası olan Decleor ürünleri ile gerçekleştiriliyor. Bu tedavilerin en önemli özelliği cilde protein, vitamin ve mineral kazandırarak sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>