>

MODA - STİL

Şehirli ve Modern Erkeğin Yeni Yıl Hediyesi W Collection’dan!

Work ve Weekend temalı koleksiyon...
 
   
 
 
     

“Work” ve “Weekend” temalı koleksiyonları ile genç ve modern erkeklere hem iş hayatında hem de özel hayatta tarz sahibi bir görünüm vadeden W Collection, yeni yıl için birbirinden şık hediye alternatifleri sunuyor...

W Collection, genç erkekler için şıklığın anahtarlarını sunduğu koleksiyonlarını şimdi yeni yıl ışıltısı ile birleştiriyor. W Collection’un özel tasarım çizgisi ile oluşturulan giyim ve aksesuar koleksiyonları; sevdikleriniz için en özel hediye seçeneklerini sunarken; stil sahibi erkekler için de yeni yılın trendlerini belirliyor.

Yeni yıla özel olarak parfüm, deodorant ve duş jelinden oluşan 3’lü set halinde hazırlan W Collection Eau De Parfüm, parfümü bir imza olarak gören ve kokusuyla fark yaratmak isteyen erkeklere özel, etkili ve kalıcı bir yeni yıl armağanı olarak dikkat çekiyor.

W Collection’un, kol düğmesi, kemer, cüzdan, çanta, kravat ve atkıdan oluşan zengin aksesuar koleksiyonu da yeni yılda sevdiklerine şık bir sürpriz yapmak isteyenler için çok özel seçenekler sunuyor. Koleksiyonda yer alan sırt çantaları ve mini bavullar, iş seyahatlerinde sundukları konfor ile ön plana çıkarken cüzdanlar ve kartlıklar da özel tasarım modelleri ile dikkat çekiyor.

W Collection’un, yeni yılın en özel hediye seçeneklerinden ve sezonun da en dikkat çeken bir parçalarından oluşan diğer koleksiyonu ise ‘konforlu şıklık’ mottosu ile ön plana çıkan sneakers’lar... W Collection sneakers’ları, özel tabanları ve renkleri, kontrast bağcıkları ile hem work hem de weekend temasının kilit parçası olmaya aday...

W Collection’un, özel doku ve desenlerdeki kravat ve atkı seçenekleri ise yeni yılda tercih edebileceğiniz alternatiflerden sadece bir kaçı.

W Collection’un Sonbahar-Kış koleksiyonu, yeni yılda sevdikleriniz için en özel hediye alternatiflerini sunarken, farkını ortaya koymak isteyen genç, modern ve şehirli erkekleri de trendleri yakalamaya davet ediyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>