>

MODA - STİL

Senin Şehrin, Senin Hayalin, Senin Stilin…

Beymen Club ile filtreleri kaldır!
 
   
 
 
     

Tamamen yenilenen ve ilhamını şehirden alan Beymen Club, bugüne kadar gördüklerinizden farklı bir blog projesiyle karşınızda!

Hayattaki anlara inanan, yaşadığı hikayeleri paylaşmaktan çekinmeyen, stilini kendince yorumlayan, şehirle birlikte yaşayan ve asla filtreye ihtiyaç duymayan Beymen Club kadın ve erkekleri www.nofilter-club.com adresinde buluşuyor.

Beymen Club’ın yeni blog projesi Nofilter Club’da dünyanın gözde metropollerinden birçok blogger, şehirlerinin popüler mekânlarını, ara sokaklarını, teras katlarını ve manzaralarını, nerede ne giydiklerini ve şehirde neler yaşadıklarını anlatıyorlar.

Arada önemli konuk yazarların da olacağı ve zamanla değişecek blogger’lar arasında şu anda Los Angeles’tan Stephanie Liu, Amsterdam’dan Raphael Simacourbe, Paris’ten Matthew Zorpas, İstanbul’dan Billur Saatçi var.

Seyahate gideceklere şehri turist gibi değil, o şehrin sakini gibi yaşamak ve farklı noktalarını keşfetmek gibi rehber niteliğinde bilgilerle dolu olan Nofilter Club kısa zamanda herkesin takip listesine girecek!

www. nofilter-club.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>