>

MODA - STİL

Sevgililer Günü için sevgiyle çarpan kalpler...

Silver D’sign, Sevgililer Günü’nde sevgisini ifade etmek isteyenler için Lovesign serisini hazırladı.
 
   
 
 
     
Lovesign’dan 14 Şubat’a özel koleksiyonlar

Türkiye’nin yeni gümüş takı ve aksesuar markası Silver D’sign, Sevgililer Günü’nde sevgisini ifade etmek isteyenler için Lovesign serisini hazırladı. Lovesign; kalbinden geçenleri tüm saflığıyla yansıtacak çok özel bir armağan vermek ve sevgisini anlatmak isteyen herkes için güzel bir fırsat sunuyor.

Silver D’sign tasarımcıları, Lovesign takılarını, sevgiden yola çıkarak tasarladı ve tüm sevenlere armağan etti. Sevgiyle çarpan kalpler Lovesign ile yeniden yorumlandı, kolye ucu ve küpe olarak takıya dönüştürüldü. Gümüş zinciri ile birlikte sunulan kolye uçlarının yüzeyinde kullanılan küçük yıldız ve kalp motifleri takıların şık görünümlerini tamamlıyor. Silver D’sign tasarımcılarının mine tekniği ile renklendirdikleri kalpli kolyeler de koleksiyona ayrı bir canlılık kazandırıyor.


Hepsi birbirinden farklı ve şık formlarda tasarlanan kalplerden oluşan Lovesign takıları gümüş olarak Silver D’sign’ın özel paketlerinde satışa sunuluyor. Bu özel günde sevdiğinizi mutlu etmek ve ona ne kadar çok değer verdiğinizi göstermek için, Lovesign’ın sevgiyle dolu birbirinden güzel kalplerinden bir tanesini hediye etmek yeterli.

Türk mücevherat sektörünün öncü kuruluşu Goldaş’ın ürettiği Silver D’sign’ın Lovesign markalı ürünlerine ulaşmak çok kolay. Dileyen herkes, Goldaş mağazaları, Silver D’sign mağazaları, alışveriş merkezleri, hipermarketler, süpermarketler, kırtasiye ve kitapevleri, oyuncakçılar, gümüş ve hediyelik shoplar ile eczaneler gibi çok farklı satış noktalarında ürünleri bulabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>