>

MODA - STİL

Sevgililer gününe özel tasarım...

Milano Modasını İstanbul’a taşıyan Marka; “effe due” den sevgililer gününe özel...
 
   
 
 
     
İtalya, Brezilya ve Japon kültürlerinin senteziyle tasarlanan by okabe effe due’den sevgililer gününe özel birbirinden şık, farklı ve sıradışı kıyafetler…

Modanın merkezi Milano modasını İstanbul’a taşıyan ““effe due”nin giyimine ve şıklığına önem veren bayanlar için hazırlanan sevgililer gününe özel, tasarım harikası kıyafetleriyle farklılığı yakalayın.


Tasarımlarını doğduğu Japonya, yaşadığı Brezilya ve İtalya kültürlerinin izlerinden etkilenerek hazırlayan Roberta Okabe kreasyonun her parçasında kadın dişiliğini ve güzelliğini vurguluyor.


By Okabe effe due sonbahar kış kreasyonunda modayı yakından takip eden, stil sahibi ve farklılığı arayan bayanlara özel birbirinden seçkin ürünler sunuluyor. Modern, yoğun iş temposuna rağmen şıklığına önem veren bayanlar için gündüz giyilebilecek mini etekler, jean pantalon ve trikoların yanısıra gece davetlerinde ideal dekolte şık mini gece elbiseleri kreasyonun en gözde ürünleri…Kreasyonda siyah, yeşil ve mürdüm renklerine ağırlık veriliyor…Süslemelerinde dantel, saten, payetlerin kullanıldığı ürünlerde fırfırlar ve taşlı işlemeler dikkat çekiyor.

İçinizdeki çarpıcı dişiliği ve farklılığı Roberto Okabe’nin tasarladığı effe due kreasyonunda yer alan seçkin kıyafetlerle siz de yaşayın.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>