>

MODA - STİL

SILK&CASHMERE 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

2012 yazına damgasını vuracak!
 
   
 
 
     

Her yıl markasını ileri götürmek için özel ve yeni planlar hazırlayan araştıran, takip eden SILK&CASHMERE, yurt dışına açılmanın ve yabancı ortaklık yapmasının da getirdiği yeni bakış açısı ve şevkle yepyeni bir ilkbahar yaz koleksiyonu hazırladı.

Şifonla ipeğin uyumunun, dantelli zarafetin, detaylı yalınlığın, gizli lüksün ve damıtılmış zevkin en güzel örneklerini gözler önüne seren SILK&CASHMERE, ilkbahar-yaz koleksiyonu ile farklı moda akımlarını bambaşka boyutlarda yorumladı.SILK&CASHMERE 2012 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYON MESAJI:
RAHAT, ZARİF VE TÜM ZAMANLARIN KALİTESİ / RELAXED, ELEGANCE, TİMELESS QUALİTY


2012 modasına damgasını vuran tema ‘Playing With Past’ etkisiyle SILK&CASHMERE şallarında, tamamlanmamış eski desenler, soyut kazayağı, ekoseler yer alırken; elbisesiz asla diye bağıran modaya cevap olarak da her temaya özel bir elbise tasarlandı.

‘Traveling South’ olarak geçen temayı ipekle karıştırılmış keten dokularla ve kalın dokulu gipürler buluşturarak baharat renklerinde yorumlayan SILK&CASHMERE’de, ‘Citys by Night’ temasında vurgulanan neon ışıklar, zarifçe serpiştirilen taşlar ve kristallerle oluşturulmuş, silme mat payetlerle bezenmiş ceketler, tshirt ve şallar, kesme taşlarla donatılan omuz detayları ve dekolteler, şallarda uzaktan göz kırpan minik kristaller ve metalik renkler olarak karşımıza çıkıyor.

‘Revolutional Fashion’ olarak adlandırılan natürelden plastiğe geçiş moda akımı SILK&CASHMERE’de fuşya, yeşil, turuncu, kırmızı ve mavinin en can alıcı tonlarında sadece renklere yansırken, ‘Broderie Anglaise’ fikri kotondan ipek elbiseye taşınıyor.

Çok renkli ekoselerin beyaz zeminde sıkça kullanılmasından yola çıkarak, aynı desenin hem ipek şifonda hem trikoda kullanıldığı, el boyaması eşsiz bir grup hazırlayan SILK&CASHMERE, aplike ya da lazer kesimi çiçekleri tshirtlerinin omuzlarına kollarına ve dekoltelerine serpiştiriyor.

SILK&CASHMERE vazgeçilmezi dantel ve brodeli kumaşların daha da pekiştirildiği yeni koleksiyonda, 70’li yıllardan hatırlanan kelebek, tshirtlerin üzerine gipür zarafetiyle yerini alıyor.Moda akımlarına getirdiği yorumlarla adından sıkça söz ettiren SILK&CASHMERE, bu yıl erkekler için özel olarak hazırlanan yeni logosunu lanse edeceği az ve öz bir ilave koleksiyon hazırladı.

Erkek koleksiyonunu kadınınkinden tamamen ayırmaya karar veren SILK&CASHMERE, dünya markalarına danışmanlık veren, erkek triko tasarımı konusunda dünya çapında isim yapmış tasarımcılarla ve logo dahileri ile iş birliği yaptı ve yepyeni bir erkek koleksiyonuna imza attı.

Kaşmir keçisine atıfta bulunan yepyeni logo, finale kalan 20 logo arasından 1000 erkekle yapılan istatistik sonucunda seçildi. Logoyu hazırlayan İnstituto Marangoni, Londra’dan mezun başarılı tasarımcı.

Dokusu, kesimi, ve kullanılan aksesuarlarıyla kalitenin doruk noktasını simgeleyen SILK&CASHMERE erkek koleksiyonu artık tasarımlarıyla da doruğu zorlamak niyetinde. İleri kültür seviyesini, keyfe düşkünlüğü, ince ve damıtılmış zevki, seçiciliği, geçmişe saygıyı, çevreciliği, duygusal zekâyı, farkındalığı simgeleyen SILK&CASHMERE erkeği artık kullandığı üründeki detaylar ve seçtiği renklerle moda gündeminde olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>