>

MODA - STİL

Sporting Shoplar’da indirim

Sporu ve spor giyimi her yaş grubu için bir yaşam biçimine dönüştüren Sporting Shop’larda indirimler devam ediyor hem de 9 taksit avantajı ile...
 
   
 
 
     
Spor giyimde, dünya markalarını büyük ödeme kolaylığı ile sunuyor


Dünyadaki en önemli markaları ve trendleri Türkiye’ye taşıyarak, sporu ve spor giyimi her yaş grubu için bir yaşam biçimine dönüştüren Sporting Shop, spor giyim ürünleri ile kayak ve spor malzemelerindeki cazip indirimleri, şimdi 9 taksit avantajı ile sunuyor.

Sporting Shoplar’da, O'Neill, Elan, Nevica, Killy, Trespass, Schneider, Pro Kennex, Salomon, Dolomite, Nike, Wilson, Head, Speedo, Mistral, No Fear ve diğer pek çok ünlü dünya markası yüzde 30 indirimle satın alınabiliyor. Salomon snowboardlardaki indirim ise yüzde 40’a ulaşıyor. Sporting Shoplar, bu büyük indirim fırsatının yanında, müşterilerine 9 taksit olanağı da sağlıyor. Sporting Shop’larda 9 taksit ayrıcalığından Advantage Card, Worldcard, Bonus Card, Card Finans, Axess Card, Maximum Card, İdeal Card ve Vakıf Card ile yararlanılabileceği gibi, nakit ödemelerde yüzde 10, kredi kartı ile tek ödemelerde ise yüzde 5 oranında ek indirim olanağı da sağlanıyor.9 taksitli indirimde, montlar 154 milyon, pantolonlar 117 milyon, ayakkabılar 91 milyon, kazaklar 86 milyon, bereler 24 milyon, polarlar 28 milyon ve eldivenler 24 milyon liradan başlayan etiketler taşıyor. Kampanyada 172 milyon liraya kayak, 168 milyon liraya kayak ayakkabısı, 112 milyon liraya bağlama satın alma olanağı da bulunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>