>

MODA - STİL

Selena Gomez’den adidas NEO Kış Koleksiyonu Kampanyası İçin Genç Hayranlarına Çağrı

adidas`tan gençlere heyecan verici bir online yarışma.
 
   
 
 
     

adidas gençlere, Selena Gomez’in tasarladığı adidas NEO kış koleksiyonunun global reklam kampanyasına katkıda bulunma fırsatı tanıyan heyecan verici bir online yarışma hazırladı.

#myNEOshoot yarışmasında gençler, Selena’nın online kataloğundan en sevdikleri görüntüyü yakalamaya davet ediliyor. Bunun için tek yapılması gereken; görüntüyü çekmek, kırpmak ve seçimlerini tüm dünyanın görmesi fırsatını yakalamak için yarışmaya göndermek.En beğenilen resim, Selena’nın kendi Facebook sayfasında kapak resmi olarak kullanılacak ve milyonlarca hayranı tarafından görüntülenebilecek. Kazanan resim NEO Facebook sayfasının kapağı olurken, bir diğeri de NEO’nun twitter hesabının arka planı ve başlık alanını kaplayarak dünyanın dört bir yanındaki binlerce kişi tarafından görülebilecek. Tüm başarılı katılımcılar, isimlerini ve çektikleri görüntüleri Selena’nın adidas NEO Kış Koleksiyonu için düzenlenen global reklam kampanyasının bir parçası olarak görebilmek gibi hayatta sadece bir defa karşılarına çıkabilecek bir fırsatı yakalamış olacaklar.

Selena Gomez konuyla ilgili şunları söyledi: “Moda ile denemeler yapmayı ve farklı tarzları birbirine karıştırmaya bayılıyorum. Bu yarışma hayranlarıma en sevdikleri kampanya resmini seçip bunun özgün bir versiyonunu yaratarak kendi tarzlarını sergileme fırsatını da sunuyor. En iyi görüntüyü Facebook sayfamda paylaşmak için sabırsızlanıyorum!”adidas NEO Label Başkan Yardımcısı Claire Midwood ise şunları söyledi: “Selena, popüler, eğlenceli ve NEO markasının tam da merkezinde olan genç kızlara ilham veren biri; dolayısıyla bu gayet doğal bir işbirliği oldu. Yeni koleksiyon, sunduğu şık ama rahat parçalar ile kış günleri ve geceleri için mükemmel.”

Selena’nın interaktif kataloğunu görmek için, www.adidas.com/selenagomez adresini ziyaret edebilirsiniz.

Markanın en son parçaları da dahil olmak üzere, NEO hakkındaki her gelişmeden anında haberdar olmak için, www.adidas.com/neo adresini veya NEO Twitter hesabı @adidasNEOLabel’ı ziyaret edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>