>

MODA - STİL

Trendy günler!!

Modatürkiye.com sitesinin her ay yayınladığı "Moda ve Makyaj Trend Raporları" uluslararası trendleri takip etmek isteyenler için ipuçları veriyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
İnternetteki www.modaturkiye.com  sitesinin her ay yayınladığı “Moda ve Makyaj Trend Raporları”, uluslararası trendleri günü gününe takip etmek isteyenler için önemli ipuçları veriyor....

Sitenin 2003 Kasım bülteninden bir kesit:

Tüvit takımlar, sofistike bir şıklık yaratırken; diz üstü-belden kemerli ve geniş yakalı kruvaze  yün mantolar, çoban tipi kabanlar, rugan ceketler, kürk yakalar, maxi düğmeler, ceket bellerinde kullanılan iri fiyonklar, korseli üstler, payetli-pullu göz alıcı şifon ve saten elbiseler de sezonu trendy geçirmek isteyen bayanların ilk tercihlerinden olmaya devam edecek..

Ekose ve dama desenler max trendy!! Bol kesimli-geniş cepli işçi pantolonları, ekose desen golf pantolonlar, yandan büzgülü ve kapri modeller, uçuşan şifon etekler, verev kesim, Over-knee çizmelerle kombinlenen ultra mini etekler 2003 sonbaharının trendy unsurları.

'Kontast yaratan renk ve dokular', içinde bulunduğumuz günlerin en dikkat çekici ayrıntılarından. Fosforlu sarıyı, saf siyah ile aynı jile üzerinde görebilir, yahut  yine siyah bir eteğin altına fuşya opak bir çorap giyebilirsiniz..

After-War tarzında da sıkça karşımıza çıkan gümüş(lame) tonlarını, uluslararası podyumların son gözdesi olan ve ortaçağda kullanılan zırhları anımsatan kıyafetler / tuniklerde de sıkça görüyoruz....

Rugan ayakkabı ve çizmeler, retro stil, jileler, krokodil dokulu deri aksesuarlar, fileli, çizgili ve neon renklerdeki opak çoraplar, geniş omuzlar, babetler ve kargo cepler bu sonbaharın önemli ayrıntılarından.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>