>

MODA - STİL

Türkiye’nin en büyük spor marketi...

Sporting, Asmerkez’de açtığı yeni büyük mağazası ile Sporting Shoplar’ın konseptinde değişimi başlattı.
 
   
 
 
     
Bursa Asmerkez’deki 480 metrekarelik yeni mağazasında, yok yok…

Sporting’den Türkiye’nin en büyük spor marketi

Dünyaca ünlü spor markalarını Türkiye’ye sunan Sporting, Asmerkez’de açtığı yeni büyük mağazası ile Sporting Shoplar’ın konseptinde değişimi başlattı. Türkiye’nin en büyük alana sahip, çok markalı spor ürünler satan mağazası olan Asmerkez Sporting Shop’ta, hemen bütün önemli markaların, farklı spor dallarına yönelik, zengin çeşitleri birarada yer alıyor.

Gençleri ve her yaşta genç kalmak isteyenleri sporla buluşturarak, onlara dünya markalarını sunan Sporting, bu alanda Türkiye’de “büyük spor market” dönemini başlattı.

Sporting, Bursa Asmerkez’de çok markalı spor ürünler satan mağazaların en büyüğünü hizmete açarak, Sporting Shop konseptindeki değişimin ilk örneğini ortaya koydu. 480 metrekare ile alanında Türkiye’nin en büyük mağazası olan Asmerkez Sporting Shop, birçok spor dalına ilişkin, pek çok markanın ürün çeşitlerini, müşterilerine birarada sunuyor.


Asmerkez Sporting Shop’ta, O'Neill, Killy, Nike, Spyder, Daysee, Speedo başta olmak üzere spor dünyasının en ünlü markaları yer alıyor. Mağazada, günlük spor giyimden, kayağa, outdoordan yüzmeye ve kamp malzemelerine kadar, her tercihe ve her ihtiyaca uygun ürün çeşidi bulunuyor.

Asmerkez Sporting Shop ile “büyük mağaza” konseptine yönelen Sporting’in, Ankara Migros Alışveriş Merkezi, Bursa Uludağ, İstanbul Şaşkınbakkal, Çeşme Alacatı ve Marmaris’te Sporting Shoplar’ı ve Dudullu’da Outlet mağazası yer alıyor. Sporting Shoplar, taksitli alışveriş olanakları ve çekici kampanya fırsatlarıyla, spor giyimde dünya markalarını tercih edenlerin alışveriş adresi oluyor.

Sporting Shop Bursa : 0 224 261 61 88
Sporting Shop Şaşkınbakkal : 0 216 363 90 98
Sporting Outlet : 0 216 499 01 99
Sporting Shop Ankara : 0 312 541 14 54
Sporting Shop Uludağ : 0 224 285 21 81
www.SportingShop.com


www.SportingShop.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>