>

MODA - STİL

Tuvana Büyükçınar`dan Ariel için Özel Koleksiyon

İşte Tuvana Büyükçınar`ın “Ariel Fashion Show” için özel olarak tasarladığı makinede yıkanabilir yeni koleksiyonu...
 
   
 
 
     

Styling'ini Hakan Öztürk'ün yaptığı, makinede yıkanabilir 12 tasarımdan oluşan bu özel koleksiyonun tanıtımı, 7 Nisan Salı günü The Sofa Hotel HallArts’ta; Alara Mildon, Ayşe Ataklı, Ayşe Tolga, Betina Demişulan Derya Balta, Derya Baykal, Ebru Akel, Emine Kütük, Engin Aykanat, Fatoş Mildon, Gonca Vuslateri, Mehtap Elaidi, Mert Vidinli, Nazlı Mengi, Neslihan Torunkaya, Pınar Tezcan ve Yöntem Akmen İnanç gibi moda, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlünün katılımıyla gerçekleşen “Ariel Fashion Show” ile yapıldı.
 

Tuvana Büyükçınar’ın makinede yıkanabilir koleksiyonu, aralarında Merve Büyüksaraç gibi isimlerin de olduğu ünlü mankenler tarafından sergilendi. Defile sonrasında gerçekleştirilen çekilişle şanslı davetliye Tuvana Büyükçınar’ın sergilenen tasarımlarından biri hediye edildi.

“Ariel Fashion Show” için tasarladığı yeni koleksiyonunda; Ariel’in duyulara hitap eden giysilerin bakımına yönelik geliştirdiği sıvı deterjanın yeniliklerinden esinlenen Büyükçınar, “Giysiler sahipleri için önemlidir ve herkes uzun süre kıyafetlerinin yeni gibi kalmasını ister. Yeni kumaş türlerinin ortaya çıkışı ve modadaki değişimlerle beraber giysilerin evde bakımının kolay olması artık daha da önemli. Ariel ile Yıkanabilir Moda konseptinde tasarladığım 12 parçalık koleksiyonumda kadınlarımızın güçlü kişiliğini ve narin duygu dünyasını yansıtmaya çalıştım. Koleksiyonun genel çizgisi ve kullandığım kumaşlarda hayatın hızla değişen temposundaki akışkanlığı vurguladım” dedi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>