>

MODA - STİL

Tuvanam Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok

İki vizyoner markadan ezber bozan işbirliği...
 
   
 
 
     

TUVANAM ve Davet Çok Elbisem Yok birlikteliği ile tasarlanan ‘’TUVANAM Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok” koleksiyonu Fenix İstanbul’ da gerçekleştirilen defile ile tanıtıldı.

Defileye aralarında; Aslı Hotiç, Burcu Esmersoy, Banu Savcı, Ceylan Atınç, Ceylan Çapa, Esra Dinçkök, Emina Sandal, Nur Fettahoğlu, Mine Kalpakçıoğlu, Selma Ergeç, Ferhan İstanbullu, Naz Elmas, Ferhan Şensoy, Emine Kütük, Raissa Sason, Vanessa Sason, Zeynep Tosun, Cemre Kemer gibi iş, sanat, moda ve tasarım dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

TUVANAM ve Davet Çok Elbisem Yok işbirliği çerçevesinde hem özel olarak tasarlanan bridal koleksiyonu hem de A46 Organizasyon tarafından hazırlanan düğün konsepti Davet Çok Elbisem Yok müşterilerine sunuluyor.

Bohem ve şık ‘’TUVANAM Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok” koleksiyonu hayalleri süsleyen gelinliklere hayat verirken, sadelik, saflık ve güzellikten ilham alıyor. Akıllardaki alışılagelmiş gelinlik kalıplarına tamamen uzak, yeni kesim, tasarım anlayışı ve yoğun el işçiliği ile tasarlanan 14 parçadan oluşuyor.

Sadeleşmiş güzelliği temsil eden koleksiyonda, kristal taş ve kesme boncuklarla 3 boyut efekti kazandırılmış nakışlı danteller, inciler ve kum boncuklar, beyazın farklı tonlarında ipek şifon kumaşlarda, yumuşak ve hafif ipek tüllerle buluşuyor.

‘’TUVANAM Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok” koleksiyonundan www.davetcokelbisemyok.com sitesi üzerinden 34 ve 36 beden gelinlik kiralabilirken, farklı bedenlerde özel dikim gelinlikler TUVANAM’ın Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki A46 mağazasından satın alınabiliyor. Özel dikim gelinlikler 1 ay içinde teslim ediliyor.

‘’TUVANAM Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok” koleksiyonunu, Mon Reve’nin saç aksesuarları ve takıları ile Hotiç’in özel olarak tasarladığı dört farklı ayakkabı modeli tamamlıyor. Defilenin stylingini Hakan Öztürk gerçekleştirirken, show direktörlüğü ise Capsule, saç No21 makyaj MAC tarafından yapıldı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>