>

MODA - STİL

Vivid ’06 İlkbahar-Yaz

Şıklığı ve rahatlığı aynı anda yakalamak isteyen kentli kadınların markası Vivid,’ 06 İlkbahar-Yaz çekimlerini gerçekleştirdi.
 
   
 
 
     

Trendleri kendi ruhu ile başarıyla sentezleyen Vivid, ‘06 İlkbahar-Yaz’ında da kadınları peşinden sürükleyecek bir koleksiyona imza atıyor. Bir yanda, 80’lerin hareketli ve eğlenceli silüeti, diğer yanda ise; minimalizm ile sadeliğin sessiz zaferi, safarinin maceraperest yüzü ve 60’lar.

Vivid kadını, bu Yaz yaşamı yeniden keşfetmeye hazırlanıyor…


1.ENERJİ VE NEŞE DÜNYASINDA GEZİNTİ

Eğlenceli, rahat, cıvıl cıvıl ve fonksiyonel detaylar, enerjik ve neşeli 80’lerde keyifli bir gezintiye davet ediyor… İlkbahar çiçeklerinin parlak renklerinin dikkat çektiği koleksiyonda; pensler, ters yüz edilmiş pililer, rüya ve hayal alemine taşıyan neşeli baskılar, fırfırlar, fistolar, fiyonklar, tüller, büzgüler ve kapşonlar ön plana çıkan detaylar arasında.
2. OKYANUSUN DERİNLİKLERİNDE

Parlak inci beyazı ve okyanusların sonsuzluğunu simgeleyen, aklın alamayacağı her çeşit su mavisi…

Turkuaz ve lacivert başrolde. Verev efektler, kare ve derin V yakalar, bağcıklar, drapeler, elastik beller, pliseler, vualler, nakışlar, ketenler, şerit ve bağcıklar, monogramlar dikkat çekiyor.
3. SAFARİ YOLCULUĞU

İlk kültürlerin yaşamlarından esinlenerek, günümüzün metropolit yaşamına modernize edilen tasarımlarda, maceraperest safari ruhu yoğun olarak hissediliyor.

Ağırlıklı olarak, toprak tonları, bej, indigo ve pudra pembesi, ekrunun tonları ile eskitilmiş hissi veren efektler, büyük çiçek ve hayvan desenleri, bitki motifleri öne çıkıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>