>

MODA - STİL

Vivid’le şehrin ritmini yakalayın!

Vivid, ‘07 İlkbahar-Yaz çekimlerini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi! Yepyeni koleksiyon, sıcacık, genç ve hareketli detaylarıyla “ŞEHRİN RİTMİ” adını taşıyor.
 
   
 
 
     
Koleksiyonda, yazın enerji veren renkleri, feminen, minimalist ve geleceğe yönelik unsurlarla buluşuyor. Sezona ait akımlar, modern bir çerçevede ele alınıp, değerlendiriliyor. Feminen ve spor detaylar ise, bir arada kullanılarak, hoş bir birlikteliğe imza atılıyor.

Tercih edilen renkler arasında; yazın gözdesi beyaz, gelincik kırmızısı, yumuşak yaz grileri, aqua tonları, mor, zeytin yeşili, tatlı pastel renkler, nötr tonlar, günbatımı turuncuları, kayısı tonları, fuşya, sarı, ultra marine, pembe, elektrik mavisi, indigo ve kahverengi tonlarının yanı sıra; uzay çağını anımsatan dore, gold ve gümüş gibi metalikler yer alıyor.

Siyah-beyaz ise, bu sezon çok değişik formlarda. Bu birliktelik kendini, puantiyelerde, tekrar eden geometrik şekillerde, zikzaklı, çizgisel, dekoratif motif ve soyut efektlerde güçlü bir şekilde kanıtlıyor. Şekillerdeki boyutlar, büyük ya da küçük olarak değişebiliyor. Leopar deseni ise, klasik renklerinin çok dışında.

Fırfır, volan, fiyonk, drape, yarasa ve hacimli kollar, derin V yaka, ikiz fermuarlı büzgü cep, kargo cepler en sık kullanılan detaylar arasında. Metalikler ise; kendinizi zarif bir mücevher gibi hissetmenize yol açacak!

Geçtiğimiz Kış’ın en gözde parçalarından taytlar, dar paçalı slim pantolonlar, V ya da bisiklet yaka, uzun tunik bluzlar, ultra mini etekler ve şortlar koleksiyona damgasını vuruyor.

Yaz’ın habercisi ilkbahar yağmurlarını, bu sezon mont formundaki, çok hafif, hacimli yağmurluklarla karşılıyoruz. Yağmurluklarda; şerit, bağcık, manşetli kollar, kapişon ile sade ve dar yakalar, geniş, yüksek, büzülebilen yakalar kullanılıyor.

Serin yaz akşamlarında sizi kurtaracak parçalar arasında yer alan delikli örmelerde, zaman zaman pırıltılara tanık oluyoruz. Yatay çizgilere ve az da olsa marin temasına; trikolarda rastlıyoruz.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>