>

MODA - STİL

Vural Gökçaylı ile moda ve takı

Moda dünyasının duayenlerinden Vural Gökçaylı, “Anadolu’da Takı ve Moda” konulu söyleşisiyle Bir Kültür Sanat Merkezi’nde…
 
   
 
 
     
Vural Gökçaylı ile Anadolu’da Takı ve Moda üzerine…

Moda dünyasının duayenlerinden Vural Gökçaylı, 18 Mart 2004 tarihinde “Anadolu’da Takı ve Moda” konulu söyleşisiyle Bir Kültür Sanat Merkezi’nde…


Sanatın farklı disiplinlerine ev sahipliği yapan Bir Kültür Sanat Merkezi, Mart ayından itibaren aylık periyodlarda düzenleyeceği “Söyleşi Günleri” nin ilkini 18 Mart 2004 tarihinde ünlü modacı Vural Gökçaylı ile gerçekleştirecek.

Söyleşinin içeriğinde, Hitit ve Selçuk medeniyetleri ile Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu dönemi takıları ele alınacak. Aydın ilinde yer alan, Yunan ve Roma dönemine ait Afrodisias antik kentinin kazı ve inceleme çalışmaları için 1987 yılında kurulan Geyre Vakfı'nın aynı zamanda kurucu üyelerinden olan Vural Gökçaylı, katılımcılara buradaki ilk heykel okulu ile ilgili bilgiler verecek.

Ayrıca Osmanlı ve Bizans Sentezi konulu defilesinin görüntülerini paylaşacak olan Vural Gökçaylı, o defileye özel kendi tasarımı olan takıları da katılımcılara tanıtacak.

Vural Gökçaylı ile Anadolu'da takı ve moda üzerine keyifli bir yolculuk yapmak isteyen tüm sanatseverlere açık olan söyleşi, 18 Mart 2004 Perşembe günü 19:00-21:00 saatleri arasında Bir Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgi için;
Bir Kültür Sanat Merkezi
Valikonağı Caddesi
Madalyon Sokak No: 9 Nişantaşı / İstanbul
Tel: 0212 291 28 71
Web:www.birsanat.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>