>

MODA - STİL

Yaz gecelerinin en çekicisi olun...

Özellikle sıcak yaz gecelerinin olmazsa olmaz eğlencelerinde Lycra® sayesinde rahatça sabahlara kadar dans edecek, kendinizi olabildiğince özgür, rahat, güzel ve çekici hissedeceksiniz...
 
   
 
 
     
Şimdi gecelerde moda Lycra®

Yoğun bir çalışma temposu içerisinde geçirdiğiniz tüm haftanın stresini atmak için haftasonu gecelerini iple çekiyorsanız, Lycra® tam size göre. Mucize iplik Lycra®’nın size sağladığı rahatlık, estetik ve sınırsız hareket özgürlüğü sayesinde hayatı doyasıya yaşayacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Özellikle sıcak yaz gecelerinin olmazsa olmaz eğlencelerinde Lycra® sayesinde rahatça sabahlara kadar dans edecek, kendinizi olabildiğince özgür, rahat, güzel ve çekici hissedeceksiniz...

Yılın tüm trendlerini yakından takip eden, sosyal yaşamına da en az iş yaşamı kadar önem veren, aktif, kendine zaman ayırmayı, eğlenmeyi seven herkes Lycra® ile yaz gecelerinin tadına doyamayacak.

İç giyimden dış giyime kadar hayatın her anında bedeninizi adeta ikinci bir beden gibi sararak size sonsuz hareket kabiliyeti kazandıran, konforu ve cazibeyi bir arada sunan Lycra® sayesinde, hem gecelerin modasından geri kalmayacak hem de kendinizi her zaman iyi ve rahat hissedeceksiniz.Gecelerde alımlı, şık ve muazzam görünmek için Lycra®’ya kulak vermeniz yeterli.

Uzun boylular
Harika uzun bacaklarınızı ortaya çıkarmak için en iyi seçim yılın modası mini etekler olacaktır. Vücudunuza oturan Lycra®’lı pantolon, etek ve tişörtler size hem rahatlık hem de hareket özgürlüğü sağlayacaktır. Çok uzun etekler ve bol kıyafetlerden ise kaçınmalısınız.

İnceler
Geniş kemerli ya da geniş bantlı pantolon ya da eteklerle bel ve basen kısmınızı hareketlendirebilirsiniz. Bu yıl çok moda olan desenli, çiçekli ve fırfırlı kıyafetleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lycra®’nın karşı konulmaz rahatlığıyla vücudunuzu saran tişört ve pantolonlar tam size göre.

Minyonlar
Omzunuzu açıkta bırakan kolsuz ya da boyundan bağlı elbise ve bluzlar omuzlarınızı olduğundan daha geniş gösterir. Kadınsı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, vücudunuzun kıvrımlarını belirginleştiren askılı ve bele oturan elbiseler giymenizde fayda var. Lycra®’lı dar kesimli pantolonlar, bacak boyunuzu daha uzun gösterir. Bol ve uzun eteklerden ise özellikle kaçının.

Dolgun hatlılar
Fazlalıklarınızı saklamak için çok bol kıyafetler giymenize hiç gerek yok. Birkaç ayrıntıya dikkat ettiğiniz takdirde şık ve muntazam görünmemeniz için hiçbir sebep yok. Bacaklarınızın üst tarafının kalınlığından şikayetçiyseniz bele oturan ve aşağıya doğru gittikçe bollaşan Lycra®’lı pantolonları seçmelisiniz. Eğer sorun karın bölgenizdeyse, bele oturmayan, düz kesimli Lycra®’lı elbiseler kullanmanızda fayda var. Böylece giysilerinizde dökümlü ve daha düzgün bir görüntü elde etmiş olursunuz. Kalçalarınızı tamamıyla ortaya çıkaran dar eteklerden, yanlarda ya da arkada büyük cepleri olan pantolonlardan ise özellikle uzak durmanız gerekiyor.

Büyük göğüslüler
Göğüslerinizin büyüklüğünden şikayetçiyseniz ve amacınız bunları kamufle etmekse; koyu ve renkli, desensiz, ne çok dar ne de çok bol giysileri tercih etmelisiniz. Ayrıca kullanacağınız sutyeninin içerdiği Lycra® oranına da dikkat etmenizde fayda var. Çünkü yüksek oranda Lycra® içeren sutyenler, hem göğüs kısmınızı toparlayarak taşmaları engeller hem de daha iyi destek sağlar.

Küçük göğüslüler
Sırt ve göğüs dekoltesi derin giysileri hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Açık renkli ve desenli modeller de tam size göre. Eğer şikayetçi olduğunuz göğüslerinizin küçüklüğüyse, Lycra® içeren balenli ya da push-up sutyenler kullanmalısınız.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>