>

MODA - STİL

Yeni Highland Summit Koleksiyonu ile Tanış!

Karlı dağlarda buluşalım!
 
   
 
 
     

Üstün teknolojileriyle açık hava aktivitelerini keyifli hale getiren Columbia’nın Highland Summit™ koleksiyonu ile bu kış, içeri girmek istemeyeceksin!

Highland Summit Kayak Montu koşullar ne olursa olsun ilk tercihin olacak su geçirmez özelliğe ve hafif bir yalıtıma sahiptir. Gelişmiş ısı yansıtıcı astarı ile ısıyı içinde saklar. Tüm gün rahatlığın için; kar içeri girmesin ve montun içi sıcacık kalsın diye ayarlanabilir kask uyumlu bir kapüşon, çene koruyucusu, toz kar eteği ve ayarlanabilir kol ağızları mevcuttur. Ski passın, kayak gözlüklerin için özel cepler ve fermuarlı göğüs cebi dağdayken tüm gerekli eşyalarını güvenle saklayabileceğin anlamına gelir.

Highland Summit Tulum her türlü hava koşulu için ilk tercihin olacak kayak tulumları tüm gün sıcak ve rahat kalabilmen için hafif bir yalıtıma ve gelişmiş ısı yansıtıcı astara sahiptir. Güçlendirilmiş dizler ve ayarlanabilir bel bölgesi esnek hareket sağlar. Böylelikle herhangi bir kısıtlama olmadan maceralarına odaklanabilirsin.

Doğaseverlere tüm maceralarında eşlik edecek üstün teknolojili Columbia ürünlerine columbia.com.tr ve Columbia Mağazalarında ulaşabilirsiniz.

Aktif yaşam tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, hayatın her alanında outdoor tutkunlarına konfor sağlıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>