>

MODA - STİL

Zaman, pırlantalar arasından akıp gidecek

Bu günlerde herkes yaklaşan yılbaşı gecesinin tatlı telaşını yaşıyor... Siyah ve kırmızı gece kıyafetlerinin revaçta olduğu yılbaşı gecesinde kullanacağınız pırlantalı saatler, hem şıklığınızı
 
   
 
 
     


Siyah ve kırmızı gece kıyafetlerinin revaçta olduğu yılbaşı gecesinde kullanacağınız pırlantalı saatler, hem şıklığınızı hem de klasınızı konuşturacak. Maurice Lacroix, TAG Heuer ve Tissot koleksiyonundaki pırlantalı tasarımlar ile hem yılbaşı gecesinin yıldızı hem de tüm senenin en şıkları arasında olacaksınız .Gösterişli Ve İddialı Şıklık Arayanlar İçin; Maurıce Lacroix “Divina”
İpeksi dokunuşu ve kullanımındaki hafifliği ile Maurice Lacroix “Divina” hem gündüz hem de gece dikkat çekme kararlığında olan bayanlar için mükemmel bir tercih. Quartz makinesi, çizilmez safir camı ve sedef kadranı ile seçkin ve kaliteli bir şıklık yaratan Divina; 54 adet pırlantanın yan yana gelmesinden oluşan çelik kasası, siyah saten kayışı ve 30 metre su basıncına dayanıklı oma özelliği ile teknoloji ve şıklığı birleştiriyor.
Pırlantanın İhtişamı Tissot T-Wave İle Birleşti…
Tissot T-wave, bileğe oturan yumuşak bombeli formu, safir kristal camı ve incecik krokodil deri kayışı ile sadeliği, şıklığa ve karizmatik detaylara dönüştüren hanımların gözdesi.
Tissot T-wave’i ayrıcalıklı ve özel bir tasarıma dönüştüren en önemli detay sedef kadranını çerçeveleyen 40 adet pırlantanın süslediği çelik kasası. Sedef zemin üzerine yerleştirilmiş 3, 6, 9 ve 12 saat diliminde yer alan çelik kabartma göstergeler ve , beyaz, siyah, kahverengi, kırmızı gibi renk alternatiflerinden oluşan timsah derisi kayışı, siyah, çikolata ve sedefli kadran seçenekleri ise sadeliğin ve şıklığın yeni temsilcisi olarak karşımıza çıkıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>