>

POPÜLER MEKANLAR

Fairmont Hotels & Resorts Yeni Global Kampanyası Duyurdu

Oscarlı oyuncu Susan Sarandon ile anlaştı...
 
   
 
 
     

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Grubu çatısı altındaki Fairmont Hotels & Resorts “Hislerin En Büyüğünü Deneyimleyin” (Experience The Grandest of Feelings) adını verdikleri yeni global kampanyasını Oscar ödüllü ünlü oyuncu Susan Sarandon ile duyurdu. Görkemli otellerinin olağanüstü lokasyonlarını, büyüleyici manzaralarını ve ilham verici köklerini heyecan verici görüntülerle sunuyor.

Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Grubu, çatısı altındaki Fairmont Hotels & Resorts, 100 yılı aşkın görkemli geçmişinin köklerini global düzeyde yeni bir kampanya ile sunuyor. “Hislerin En Büyüğünü Deneyimleyin (Experience The Grandest of Feelings) adı verilen global kampanya, lüks otel markasının tarihi kökenlerine yer verirken, yenilenmiş bir vizyon ve henüz yaşanmamış maceraların heyecan verici görüntülerini de sunuyor. Fairmont'un ilk otelleri kurulduğundan beri tarih yazan ve Fairmont'un bulunduğu her yerde ihtişamlı bir doğal manzarayı sürdürmeye ve korumaya devam eden vizyonu, kampanyanın yaratıcılığı boyutunda çok önemli bir rol oynuyor. Fairmont markasının, dünyanın dört bir yanında muhteşem manzaralar içinde sunduğu ince konukseverlik geleneği, markayı doğaya ve doğanın korunmasına uzun yıllardır sıkı sıkıya bağlıyor.

Fairmont Hotels & Resorts Başkan Yardımcısı Mansi Vagt, kampanya hakkında şöyle konuşuyor: “Seyahat herkes için gerçekten en eşsiz birleştirici ve dengeleyicilerden bir tanesidir. Nasıl, neden ve nereye seyahat ettiğimiz pek de önemli değildir. Ne kadar uzağa olursa olsun, seyahatin her şeyi aşan özelliği zihni, toplumu cesur bir şekilde ileriye taşıyacak çeşitlilik ve kapsayıcılığı kucaklayacak açar.”

Doğal güzellikler ve modern duyarlılıklar

Dünyaca ünlü yönetmen Nathalie Canguilhem tarafından yönetilen kampanya, beş ikonik yeri gösteriyor: Montrö, İsviçre / Fairmont Le Montreux Palace; Fairmont tarafından yönetilen bir otel olarak New York City / The Plaza; Alberta, Kanada / Fairmont Banff Springs; Britanya Kolombiyası, Kanada / Fairmont Hotel Vancouver ve Güney Afrika'nın nefes kesici manzaraları. Kampanyada bozulmamış doğa ve görkemli noktalar arasında hayatı tamamen değiştiren bir yolculuk hissi başlıyor ve bu deneyim, tarihi güzellikleri modern duyarlılıklarla ve yeni nesil gezginlerin hayalleriyle bir araya getiriyor.

Sürdürülebilirlik programına sahip ilk lüks otel markası

Kampanya filminde Oscar ödüllü aktris ve UNICEF İyi Niyet Elçisi olan ünlü oyuncu Susan Sarandon, global marka elçisi olarak rol alıyor. Sahip olduğu olağanüstü bir film kariyeri ve özgünlüğü, yardımseverliği ve olumlu değişimi teşvik eden bir karakter olan Susan Sarandon, ortak bir macera ruhuna, zamansız gelişmişliğe, güçlendirici bir amaca ve küresel düşünme ve yerel hareket etme tutkusuna sahip olduğundan Fairmont için oldukça doğal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. 30 yıl gibi büyük bir geçmişten sonra Fairmont, şimdi Accor's Planet 21 programının bir parçasını oluşturan kapsamlı ve küresel bir sürdürülebilirlik programına sahip ilk lüks otel markası olarak hedefleri doğrultusunda hareket etmeyi sürdürüyor. Gezegenin yıldızlarla dolu gökyüzünü, karla kaplı dağları, zengin ormanları ve mavi suların ötesini muhteşem kalmalarını sağlamak amacıyla korumak, tüm “Hislerin En Büyüğünü Deneyimleyin” (Experience The Grandest of Feelings) platformu için hayati bir öneme taşıyor.

Kampanya filmini aşağıdaki YouTube linkinden izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=6oQoC6o9Q_c


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>