>

POPÜLER MEKANLAR

Gizli kaçamak cennetleri

Hollywood ünlüleri, tatil yapacakları yeri saklamak için büyük özen gösteriyorlar. İşte kaçamaklar için gizli tatil cennetleri...
 
   
 
 
     
Bizim ünlülerimizin tatil yapmak için gittikleri adresler, aşağı yukarı bellidir. Oysa Hollywood ünlüleri, tatil yapacakları yeri saklamak için büyük özen gösteriyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, yakalanmaktan kurtulamıyorlar. En son, US dergisinin muhabirleri, hangi ünlünün tatili nerede geçirdiğini görüntülemeyi başardılar

İŞTE KAÇAMAKLAR İÇİN GİZLİ TATİL CENNETLERİ

Gizli kaçamak cennetleri
Bizim ünlülerimizin tatil yapmak için gittikleri adresler, aşağı yukarı bellidir. Oysa Hollywood ünlüleri, tatil yapacakları yeri saklamak için büyük özen gösteriyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, yakalanmaktan kurtulamıyorlar. En son, US dergisinin muhabirleri, hangi ünlünün tatili nerede geçirdiğini görüntülemeyi başardılar.

Honolulu Hawaii
Hawaii Adaları, doğanın eşsiz güzellikleri arasında unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenlerle dolup taşıyor. Cameron Diaz ile Justin Timberlake de tatil fırsatı bulunca, soluğu burada alıyorlar.
2003 yılında Oahu Adası’nda Waikiki plajlarında sörf yapan turistler arasına onlar da katılmışlardı. İşte o gün bugündür, genç çift için Hawaii, tatil sözcüğü ile eş anlam taşıyor.

Marakeş-Fas
Son yıllarda, ünlü sanatçılar Fas’ın tatil merkezlerine merak sardılar. Jude Law ile Sienna Miller, Fas’ta Marakeş kenti yakınlarındaki Kasbah Agafay Oteli’nde kaldı.
Fas stili hamamları, spaları ve zeytinlikler arasındaki bahçeleriyle egzotik bir ortamda tatil geçirmek, aşık çiftlerin pek hoşlarına gidiyor. Otelde isteyen müşterilere Fas yemeklerinin pişirilmesi de öğretiliyor.
Sienna Miller ile Jude Law’un evlilik kararını bu tatil sırasında almalarına da hiç şaşmamalı.

Karayip Adaları-St.Bart Adası
Uma Thurman, otelci sevgilisi Andre Balazs ile tatilini St. Bart adasında geçirmeye pek meraklıydı. Issız Saline kumsalları, ünlü yıldıza yorgunluğunu unutturuyordu. Sevgililer burada kendilerini bambaşka bir dünyada bulduklarını söylüyorlardı.
Thurman, bir yıldır beraber olduğu sevgilisi Andre Balazs’dan ayrıldı ama bu güzel tatil beldesini, kendisi için yasak bölge ilan etmeyeceği kesin!

Los Cabos-Meksika
Demi Moore ile gencecik sevgilisi Ashton Kutcher arasında aşk kıvılcımları parıldamaya başladığı zaman, Meksika’da Los Cabos kasabasındaki Palmilia Tatil Merkezi’nde bir süre kaldılar. Sevgililer Günü’nü de aynı yerde kutlamak, Demi Moore’un fikriydi.

Roma İtalya
Artık pek çok Amerikan filminin çekimleri İtalya’da gerçekleştirildiği için, Roma’ya akın eden ünlülerin sayısında da artış var. Tom Cruise ile yeni sevgilisi Katie Holmes, üç günlük bir tatil için Roma’ya gittiklerinde Hassler Oteli’nde kaldılar. Katie Holmes, daha önce İtalya’yı görmemişti. Sevgilisi onu Roma’nın tarihi mekanlarına götürdü.

Hürriyet

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>